Denizciler Savaş Birliği oyunu

reklam
3D Denizciler Savaş Birliği
Denizciler Savaş BirliğiDenizciler Savaş Birliği, elit bir Deniz birliği olarak savaştığınız hızlı tempolu heyecan verici bir çok oyunculu FPS oyunudur. Denizciler nihai bir savaş birliği olarak görülüyor ve şimdi kendinizi kontrol etme ve savaşa girme şansınız var. Bu çok oyunculu oyun, muazzam bir şehir manzarasında savaşmanıza ve gökdelenler ve futbol sahası gibi farklı manzaralar içinde düşmanlarınızı ortadan kaldırmaya çalışmanıza olanak tanır. Bir makineli tüfek, keskin nişancı tüfeği ve ölümcül bir RPG de dahil olmak üzere 5 farklı silah arasından seçim yapın. Her silahın belirli bir yeniden yükleme süresi vardır ve mekanik amaçlar. Ses efektleri ve grafikler gerçekçidir ve büyük takımlarla mücadele ederken oyun eğlencelidir. Marines in adaletini yapabilir ve gerçek bir asker gibi savaşabilir misin? WASD veya ok tuşlarını hareket ettirir Ateş etmek için sol tıkla Yakınlaştırmak için sağ tuşla tıklayın Silah değiştirmek için 12345 Atlamak için boşluk çubuğu 10/5 1

Oyunu OYNA

Denizciler Savaş Birliği

Denizciler Savaş Birliği, elit bir Deniz birliği olarak savaştığınız hızlı tempolu heyecan verici bir çok oyunculu FPS oyunudur. Denizciler nihai bir savaş birliği olarak görülüyor ve şimdi kendinizi kontrol etme ve savaşa girme şansınız var. Bu çok oyunculu oyun, muazzam bir şehir manzarasında savaşmanıza ve gökdelenler ve futbol sahası gibi farklı manzaralar içinde düşmanlarınızı ortadan kaldırmaya çalışmanıza olanak tanır.

Bir makineli tüfek, keskin nişancı tüfeği ve ölümcül bir RPG de dahil olmak üzere 5 farklı silah arasından seçim yapın. Her silahın belirli bir yeniden yükleme süresi vardır ve mekanik amaçlar. Ses efektleri ve grafikler gerçekçidir ve büyük takımlarla mücadele ederken oyun eğlencelidir. Marines in adaletini yapabilir ve gerçek bir asker gibi savaşabilir misin?

WASD veya ok tuşlarını hareket ettirir

Ateş etmek için sol tıkla

Yakınlaştırmak için sağ tuşla tıklayın

Silah değiştirmek için 12345

Atlamak için boşluk çubuğu

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar