Yarışçı Arazi Oyna 3D oyunu

reklam
3D Yarışçı Arazi Oyna 3D
Yarışçı Arazi Oyna 3D Yarışçı Arazi Oyna 3D,yenilenen yarışçı arazi yarışma proğramına katılmadan önce kendini denemeye var mısın? Bakalım hız,manevra,sürüş kabiliyetin hangi seviyede.Merak edip öğrenmek istiyorsan birbirinde güzel yarışçı oyunları ile kendini test edebilirsin.Sıradaki oyun 3D görsel şov eşliğinde Doğa koşullarının oldukça zor olduğu bu oyun.4x4  aracın ile  keyifli bir sürüşe çıkarak sana verilen görevleri başarılı bir şekilde yerine getirmelisin.3D grafiklerle hazırlanmış,kullanışlı arayüzüyle öne çıkan çok güzel bir oyun.Modes kısmından oyun modlarını görebilir ve mod seçimi yaparak oyuna başlayabilirsin.Free ride serbest gezinti anlamına gelir,beginners yeni başlayanlar için ideal bir moddur.Hızlı ve kontrollü bir şekilde arabayı kontrol etmek için yön tuşlarını etkili kullanmalısın. Yön tuşlarını etkili kullanarak arabanızı sürmeniz gereken bu oyunda zorlu yol koşullarını atlatmak için doğru manevralar ile bölümleri geçmelisin.Oyuna başlamak için local savei seçin.Garage ise araç garajınızı görmenizi sağlar.Space el frenidir.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -yon- -space-   tuşları ile oynanır. 4.17/5 168

Oyunu OYNA

Yarışçı Arazi Oyna 3D

Yarışçı Arazi Oyna 3D,yenilenen yarışçı arazi yarışma proğramına katılmadan önce kendini denemeye var mısın? Bakalım hız,manevra,sürüş kabiliyetin hangi seviyede.Merak edip öğrenmek istiyorsan birbirinde güzel yarışçı oyunları ile kendini test edebilirsin.
Sıradaki oyun 3D görsel şov eşliğinde Doğa koşullarının oldukça zor olduğu bu oyun.4x4  aracın ile  keyifli bir sürüşe çıkarak sana verilen görevleri başarılı bir şekilde yerine getirmelisin.3D grafiklerle hazırlanmış,kullanışlı arayüzüyle öne çıkan çok güzel bir oyun.Modes kısmından oyun modlarını görebilir ve mod seçimi yaparak oyuna başlayabilirsin.
Free ride serbest gezinti anlamına gelir,beginners yeni başlayanlar için ideal bir moddur.Hızlı ve kontrollü bir şekilde arabayı kontrol etmek için yön tuşlarını etkili kullanmalısın. Yön tuşlarını etkili kullanarak arabanızı sürmeniz gereken bu oyunda zorlu yol koşullarını atlatmak için doğru manevralar ile bölümleri geçmelisin.Oyuna başlamak için local savei seçin.Garage ise araç garajınızı görmenizi sağlar.Space el frenidir.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.