TRT Canım Kardeşim oyunu

reklam
TRT Canım Kardeşim
TRT Canım KardeşimBizim tatlımı tatlı sevimlimi sevimli karakterlerimiz Müge ve Mine kardeşler anne ve babaları ile oyunlar oynamak istiyorlar. Jale Hanım ve Galip Bey eğer onlara evdeki işlerde yardım ederlerse onlarla oyun oynayabileceklerini söylüyorlar. Hadi bu heyecanlı yardımlaşma oyununda sende onlara katıl ve beraber eğlenirken öğrenin. Bahçe bakımı,Üretme,Yönerge Takip,Kavram Kazanımı,El-Göz Koordinasyonu,Parça-Bütün İlişkisi ,İşlev Bilme,Kişisel Bakım,Yardımlaşma,2 yaş ve üzeri çocuklara Aile Sevgisi, Parça-Bütün İlişkisi, Yardımlaşma, Tasarlama ve Üretme ve Bilişsel Beceriler kazandırmak ve gelişimlerine katkıda bulunmak için tasarlanmış olan bu oyun sizde indirin ve çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunun,oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 4.37/5 394

Oyunu OYNA

TRT Canım Kardeşim

Bizim tatlımı tatlı sevimlimi sevimli karakterlerimiz Müge ve Mine kardeşler anne ve babaları ile oyunlar oynamak istiyorlar. Jale Hanım ve Galip Bey eğer onlara evdeki işlerde yardım ederlerse onlarla oyun oynayabileceklerini söylüyorlar. Hadi bu heyecanlı yardımlaşma oyununda sende onlara katıl ve beraber eğlenirken öğrenin.

Bahçe bakımı,Üretme,Yönerge Takip,Kavram Kazanımı,El-Göz Koordinasyonu,Parça-Bütün İlişkisi ,İşlev Bilme,Kişisel Bakım,Yardımlaşma,2 yaş ve üzeri çocuklara Aile Sevgisi, Parça-Bütün İlişkisi, Yardımlaşma, Tasarlama ve Üretme ve Bilişsel Beceriler kazandırmak ve gelişimlerine katkıda bulunmak için tasarlanmış olan bu oyun sizde indirin ve çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunun,oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.