İstanbul Muhafızları oyunu

reklam
İstanbul Muhafızları
İstanbul Muhafızlarıİstanbul Muhafızları,İstanbul Muhafızları oyunu oyna,İstanbul Muhafızları oyunları,İstanbul Muhafızları çizgi filmi yakında TRT Çocuk ekranlarında sizlerle olacak.Dört harika arkadaş,artık İstanbul da ne olup bitiyor onlardan sorulur.Başın derde mi girdi?Hemen İstanbul Muhafızlarını çağır olayı çözsün.Muhteşem dört arkadaşın macera dolu hayat hikayeleri ve oyunları oyunoyna.tv.tr de sizlerle.İstanbul Muhafızları ekibi iki kız iki erkekden oluşuoyr.Kendine güvenen,kararlı,gözü kara,cesur biraz da korkak bu ekibi çok seveceksiniz. Çizgi dizi, atletik ve girişken Mehmet, araştırmacı ve bilgili Zeynep, ürkek ama hayalci Ali ve sportmen Elifden oluşan İstanbul Muhafızlarının, tarihi eserlere zarar vermek isteyen Gürgen ve Azmi karakteriyle mücadelesini ele alıyor.3D tekniğiyle hazırlanan çizgi dizide, Rumeli Hisarı, Topkapı Sarayı, Galata Kulesi, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya Müzesi ve Kapalı Çarşı gibi İstanbulun tarihi mekanları ele alıyor.Mehmet, Zeynep, Ali ve Elif karakterleri İstanbulun tarihi eserlerini çocuklara tanıtmanın yanı sıra tarihi eserleri korumayı, mahalle kültürünü ve birliğin gücünü de öğretiyor.iki kişi ile de oynanabilen oyunu bir arkadaşınızla oynayarak daha da zevkli hale getirebilirsiniz. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -yon- -a- -w- -s- -d-   tuşları ile oynanır. 4.12/5 301

Oyunu OYNA

İstanbul Muhafızları

İstanbul Muhafızları,İstanbul Muhafızları oyunu oyna,İstanbul Muhafızları oyunları,İstanbul Muhafızları çizgi filmi yakında TRT Çocuk ekranlarında sizlerle olacak.Dört harika arkadaş,artık İstanbul da ne olup bitiyor onlardan sorulur.Başın derde mi girdi?Hemen İstanbul Muhafızlarını çağır olayı çözsün.Muhteşem dört arkadaşın macera dolu hayat hikayeleri ve oyunları oyunoyna.tv.tr de sizlerle.İstanbul Muhafızları ekibi iki kız iki erkekden oluşuoyr.Kendine güvenen,kararlı,gözü kara,cesur biraz da korkak bu ekibi çok seveceksiniz.
Çizgi dizi, atletik ve girişken Mehmet, araştırmacı ve bilgili Zeynep, ürkek ama hayalci Ali ve sportmen Elifden oluşan İstanbul Muhafızlarının, tarihi eserlere zarar vermek isteyen Gürgen ve Azmi karakteriyle mücadelesini ele alıyor.3D tekniğiyle hazırlanan çizgi dizide, Rumeli Hisarı, Topkapı Sarayı, Galata Kulesi, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya Müzesi ve Kapalı Çarşı gibi İstanbulun tarihi mekanları ele alıyor.Mehmet, Zeynep, Ali ve Elif karakterleri İstanbulun tarihi eserlerini çocuklara tanıtmanın yanı sıra tarihi eserleri korumayı, mahalle kültürünü ve birliğin gücünü de öğretiyor.iki kişi ile de oynanabilen oyunu bir arkadaşınızla oynayarak daha da zevkli hale getirebilirsiniz. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. A W S D   tuşları ile oynanır.