İbi Hoppa Boyama oyunu

reklam
İbi Hoppa Boyama
İbi Hoppa Boyamaİbi Hoppa Boyama oyunu oyna,Tosi'nin dedesi Tidebo, yıllar süren Baldiyar'ı keşif yolculuğu boyunca Resimli Baldiyar Atlası’nı hazırlamıştır. Tidebo atlasta; Baldiyar’ın canlı türlerini, olağanüstü mekânları ve kimsenin duymadığı masalları anlatmıştır. İbi ile Tosi, Tidebo’nun miras bıraktığı Resimli Baldiyar Atlası’nı aldıklarında çok mutlu olurlar. Robon şehrinde yaşayan Hoppa ile Pumba, tıpkı İbi ile Tosi gibi Baldiyar’ı keşif yolculuğuna çıkmışlardır. Bu sevimli, oyunbaz vokiler de Resimli Baldiyar Atlası’nın içindeki gizemleri çok merak etmektedirler ve kahramanlarımızı heyecan dolu bu macera sırasında yalnız bırakmazlar,oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 1/5 11

Oyunu OYNA

İbi Hoppa Boyama

İbi Hoppa Boyama oyunu oyna,Tosi'nin dedesi Tidebo, yıllar süren Baldiyar'ı keşif yolculuğu boyunca Resimli Baldiyar Atlası’nı hazırlamıştır. Tidebo atlasta; Baldiyar’ın canlı türlerini, olağanüstü mekânları ve kimsenin duymadığı masalları anlatmıştır. İbi ile Tosi, Tidebo’nun miras bıraktığı Resimli Baldiyar Atlası’nı aldıklarında çok mutlu olurlar.

Robon şehrinde yaşayan Hoppa ile Pumba, tıpkı İbi ile Tosi gibi Baldiyar’ı keşif yolculuğuna çıkmışlardır. Bu sevimli, oyunbaz vokiler de Resimli Baldiyar Atlası’nın içindeki gizemleri çok merak etmektedirler ve kahramanlarımızı heyecan dolu bu macera sırasında yalnız bırakmazlar,oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.





Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar