2016 Futbol Yıldızları oyunu

reklam
2016 Futbol Yıldızları
2016 Futbol Yıldızları2016 Futbol Yıldızları,en güzel,en popüler,en çok oynanan futbol oyunlarını sizler için bir araya topladık.İster maçları en sevdiğin çizgi film karakterleri ile oyna.İstersen Futbol yıldızları oyunundaki gibi dünyaca ünlü futbol efsaneleri ile oyna.Birbirinden güzel oyunları ister tek isterse de iki kişi ile oynayabilirsin. 2016 Futbol Yıldızları oyunda kimler yok ki...Messi, Ronaldo, Arda Turan gibi dünyaca ünlü futbolcuların yer aldığı bı futbol yıldızları 2016 oyununda,Futbolun Yıldızları ile sıradışı bir futbol oyununa tanık olacaksınız.Oyununda en yüksek skoru siz almaya çalışın. Topu düşürmemek için futbolcuyu sağa sola hareket ettirin ve simgeleri toplamaya çalışın. Spor oyunları kategorisinde sizi bekleyen bu eğlenceli futbol oyununu bir an önce oynamaya başlayın.. 2016 Futbol Yıldızları Oyunu Nasıl Oynanır? İster tek kişilik isterseniz 2 kişilik olarak oynayabileceğiniz futbol yıldızları oyununda lig kurabileceksiniz. Ayrıca oyunumuzda arkadaşınız yada kardeşiniz ile beraber oynarken, aynı takımda yer alarak şampiyonlar liginde mücadele verebiliyorsunuz. Çekilcek kura ile karşınıza çıkan rakipleri yenerek finale çıkabilir ve kupayı kaldırabilirsiniz. Tek kişi oynarken klavyenin yön tuşları ile futbolcunun kontrolünü sağlarken, Z ve X tuşları ile şut çekebiliyorsunuz. Maç süresi bitmeden rakibinizden daha fazla gol atarak galip bitirmeye çalışın. Oyunu 2 kişilik oynarken hangi tuşlar ile oynayacağınız ekranın üst kısmında sizlere gösterilecek.Hayatınızın en güzel futbol oyunlarından birisini oynayacaksınız.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -yon- -a- -w- -s- -d- -x- -z- -k- -l-   tuşları ile oynanır. 5/5 11

Oyunu OYNA

2016 Futbol Yıldızları

2016 Futbol Yıldızları,en güzel,en popüler,en çok oynanan futbol oyunlarını sizler için bir araya topladık.İster maçları en sevdiğin çizgi film karakterleri ile oyna.İstersen Futbol yıldızları oyunundaki gibi dünyaca ünlü futbol efsaneleri ile oyna.Birbirinden güzel oyunları ister tek isterse de iki kişi ile oynayabilirsin.
2016 Futbol Yıldızları oyunda kimler yok ki...Messi, Ronaldo, Arda Turan gibi dünyaca ünlü futbolcuların yer aldığı bı futbol yıldızları 2016 oyununda,Futbolun Yıldızları ile sıradışı bir futbol oyununa tanık olacaksınız.Oyununda en yüksek skoru siz almaya çalışın. Topu düşürmemek için futbolcuyu sağa sola hareket ettirin ve simgeleri toplamaya çalışın. Spor oyunları kategorisinde sizi bekleyen bu eğlenceli futbol oyununu bir an önce oynamaya başlayın..
2016 Futbol Yıldızları Oyunu Nasıl Oynanır? İster tek kişilik isterseniz 2 kişilik olarak oynayabileceğiniz futbol yıldızları oyununda lig kurabileceksiniz. Ayrıca oyunumuzda arkadaşınız yada kardeşiniz ile beraber oynarken, aynı takımda yer alarak şampiyonlar liginde mücadele verebiliyorsunuz. Çekilcek kura ile karşınıza çıkan rakipleri yenerek finale çıkabilir ve kupayı kaldırabilirsiniz. Tek kişi oynarken klavyenin yön tuşları ile futbolcunun kontrolünü sağlarken, Z ve X tuşları ile şut çekebiliyorsunuz. Maç süresi bitmeden rakibinizden daha fazla gol atarak galip bitirmeye çalışın. Oyunu 2 kişilik oynarken hangi tuşlar ile oynayacağınız ekranın üst kısmında sizlere gösterilecek.Hayatınızın en güzel futbol oyunlarından birisini oynayacaksınız.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. A W S D X Z K L   tuşları ile oynanır.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar