Winx Club Kuaför Salonu oyunu

reklam
Winx Club Kuaför Salonu
Winx Club Kuaför SalonuWinx Club Hair Salon güzel bir kuaför salonu çalıştırmak için gereken güzellik oyunudur. Arazinin karşısındaki güzel prensesler salonunuza geliyor ve onlar için çarpıcı yeni bir saç modeli yaratmak için yeteneklerinizi gerektiriyor. Saçlarını mükemmel bir görünüme kavuşturduktan sonra, mükemmel bir görünüm elde etmek için giyecekleri mükemmel bir kıyafet yaratın.   Saçlarını şekillendirmenize yardımcı olacak ekran talimatlarını izlemeniz ve ardından gardırobundan kıyafetlerini seçmeniz gerekecektir. Güzel görünmelerini sağlamak sana bağlı. Eğlenmene bak ve iyi şanslar!   Yayın tarihi Haziran 2018   Geliştirici Winx Club Hair Salon, Rainbow Srl tarafından geliştirilmiştir.   Özellikler Winx Club karakterlerine sahip: Bloom, Layla, Musa ve Flora 2 oyun: saç şekillendirme ve giyinmek Talimatları takip etmek kolay Serin bir Winx Club tema şarkısı 5/5 2

Oyunu OYNA

Winx Club Kuaför Salonu

Winx Club Hair Salon güzel bir kuaför salonu çalıştırmak için gereken güzellik oyunudur. Arazinin karşısındaki güzel prensesler salonunuza geliyor ve onlar için çarpıcı yeni bir saç modeli yaratmak için yeteneklerinizi gerektiriyor. Saçlarını mükemmel bir görünüme kavuşturduktan sonra, mükemmel bir görünüm elde etmek için giyecekleri mükemmel bir kıyafet yaratın.

 

Saçlarını şekillendirmenize yardımcı olacak ekran talimatlarını izlemeniz ve ardından gardırobundan kıyafetlerini seçmeniz gerekecektir. Güzel görünmelerini sağlamak sana bağlı. Eğlenmene bak ve iyi şanslar!

 

Yayın tarihi

Haziran 2018

 

Geliştirici

Winx Club Hair Salon, Rainbow Srl tarafından geliştirilmiştir.

 

Özellikler

Winx Club karakterlerine sahip: Bloom, Layla, Musa ve Flora

2 oyun: saç şekillendirme ve giyinmek

Talimatları takip etmek kolay

Serin bir Winx Club tema şarkısı