Slither.io Yılan Tasarımı oyunu

reklam
Slither.io Yılan Tasarımı
Slither.io Yılan TasarımıSlither.io Yılan Tasarımı Parlayan küreler yiyin ve Slither.io'da büyümek! Slitherio olarak da bilinen bu, siyah bir yılan olmanızı veya diğer derileri seçmenizi sağlayan çok oyunculu bir oyundur. Küreler arasında ilerlediğinizde, daha uzun ve daha geniş büyüyeceksiniz. Bu yılan oyunu Slither io, .io oyun ailesinin bir parçası.  Bu süper oyunda özel derileri açmak kolaydır: Slither.io ana ekranındaki sosyal medya paylaşım düğmelerini tıklayın ve sayfayı yeniden yükleyin. Bunu yaparken sol alt köşede Slither.io'nun tadını çıkarmak için birkaç seçenek arasından bir cilt seçebileceğiniz yeni bir seçenek görünecektir! Ve afiş sonuçlarına ulaşmak için iyi şanslar.  Kontroller  - Yılan kontrol etmek için fare imleci veya ok tuşları  - Hızlı hızlı artırmak için sağ veya sol tuş 5/5 1

Oyunu OYNA

Slither.io Yılan Tasarımı

Slither.io Yılan Tasarımı Parlayan küreler yiyin ve Slither.io'da büyümek! Slitherio olarak da bilinen bu, siyah bir yılan olmanızı veya diğer derileri seçmenizi sağlayan çok oyunculu bir oyundur. Küreler arasında ilerlediğinizde, daha uzun ve daha geniş büyüyeceksiniz. Bu yılan oyunu Slither io, .io oyun ailesinin bir parçası. 

Bu süper oyunda özel derileri açmak kolaydır: Slither.io ana ekranındaki sosyal medya paylaşım düğmelerini tıklayın ve sayfayı yeniden yükleyin. Bunu yaparken sol alt köşede Slither.io'nun tadını çıkarmak için birkaç seçenek arasından bir cilt seçebileceğiniz yeni bir seçenek görünecektir! Ve afiş sonuçlarına ulaşmak için iyi şanslar. 

Kontroller 

- Yılan kontrol etmek için fare imleci veya ok tuşları 

- Hızlı hızlı artırmak için sağ veya sol tuş

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar