insatia oyunu

Oyun ››Online ›› insatia
reklam
3D insatia
insatiaİnsatia,Çok Oyunculu Online oyunların kralı Slither.io oyununa yeni bir rakip çıktı.İnsatia io oyunu olarak arama motorlarında aransa da aslında online bir oyun değil.insatia oyunu oynamak istiyorsanız indirmeniz gerekecek.   Insatia Oyunu Nasıl Oynanır? Karanlık ortamda yaşamayı seven etçil solucan simülatörünü kontrol edeceksiniz.Etçil yılan önüne çıkan her şeyi yutar.Kendine has hareketleri olan insitia solucanı av için birbirlerinede saldırırlar.Kontrol etiğin etçil solucan diğer rakip solucan parçaları dahil ağzına sığan her şeyi yutabilir.Yoluna çıkan her yemi yerse kısa sürede daha fazla büyür.Rakip yılan solucan yada kırkayak solucanı kendine yem yapmak istiyorsan onu kuyruğundan ıssırabilirsin.Silirher.io oyununda solucanı öldürmek için kafasına çarpıyordun fakat insitia solucan oyununda kuyruğundan saldırıyorsunuz.Büyük bir solucanın kuyruğundan bir lokma almak çok keyifli olsa gerek.   insatia kontrolleri nasıl yapılır? insatia solucanı kontrol etmek o kadar kolay olamayacak.Slither.io yılan oyununda tamamen farklı bir deneyim seni bekliyor.Solucanı hareket ettirmek için yön tuşlarını yada mouseyi kulanacaksınız.İyi bir kontrol için yön tuşlarından sağ ve sol ok tuşlarına değişikli basarak kıvrak bir hareket sağlayabilirsiniz.   insatia oyunu hile nasıl yapılır? Yukarı ok tuşuna basarak daha keskin dönüşler yapıp rakip oyuncuyu ters köşe yapabilirsin.Aşağı yön tuşuna basarak birden uzağa atlayabilirsin.Böylece diğer solucanların kuyruğundan nefis bir lokma kopartabilirsin.Ne kadar uzağa gitmek istiyorsan o kadar basılı tut. insatia oyununda üreme nasıl yapılır? Solucanın cinsiyeti doğru ise bir kerede tüm yön tuşlarına birlikte basarak yumutlamayı başlatın.Solucanıınız genç ise yavru büyütmeniz zor olacaktır. 3.44/5 64

Oyunu OYNA

insatia

İnsatia,Çok Oyunculu Online oyunların kralı Slither.io oyununa yeni bir rakip çıktı.İnsatia io oyunu olarak arama motorlarında aransa da aslında online bir oyun değil.insatia oyunu oynamak istiyorsanız indirmeniz gerekecek.

 

Insatia Oyunu Nasıl Oynanır?

Karanlık ortamda yaşamayı seven etçil solucan simülatörünü kontrol edeceksiniz.Etçil yılan önüne çıkan her şeyi yutar.Kendine has hareketleri olan insitia solucanı av için birbirlerinede saldırırlar.Kontrol etiğin etçil solucan diğer rakip solucan parçaları dahil ağzına sığan her şeyi yutabilir.Yoluna çıkan her yemi yerse kısa sürede daha fazla büyür.Rakip yılan solucan yada kırkayak solucanı kendine yem yapmak istiyorsan onu kuyruğundan ıssırabilirsin.Silirher.io oyununda solucanı öldürmek için kafasına çarpıyordun fakat insitia solucan oyununda kuyruğundan saldırıyorsunuz.Büyük bir solucanın kuyruğundan bir lokma almak çok keyifli olsa gerek.

 

insatia kontrolleri nasıl yapılır?

insatia solucanı kontrol etmek o kadar kolay olamayacak.Slither.io yılan oyununda tamamen farklı bir deneyim seni bekliyor.Solucanı hareket ettirmek için yön tuşlarını yada mouseyi kulanacaksınız.İyi bir kontrol için yön tuşlarından sağ ve sol ok tuşlarına değişikli basarak kıvrak bir hareket sağlayabilirsiniz.

 

insatia oyunu hile nasıl yapılır?

Yukarı ok tuşuna basarak daha keskin dönüşler yapıp rakip oyuncuyu ters köşe yapabilirsin.Aşağı yön tuşuna basarak birden uzağa atlayabilirsin.Böylece diğer solucanların kuyruğundan nefis bir lokma kopartabilirsin.Ne kadar uzağa gitmek istiyorsan o kadar basılı tut.

insatia oyununda üreme nasıl yapılır?

Solucanın cinsiyeti doğru ise bir kerede tüm yön tuşlarına birlikte basarak yumutlamayı başlatın.Solucanıınız genç ise yavru büyütmeniz zor olacaktır.

Reklam
.
İlgili Oyunlar