Yeni Örümcek Adam Meet Miles Morales oyunu

reklam
Yeni Örümcek Adam Meet Miles Morales
Yeni Örümcek Adam Meet Miles MoralesYeni Örümcek Adam Meet Miles Morales oyunu oyna disney çizgi film kanalında  Yeni bir Örümcek Adam,Miles Morales adında bir Brooklynli genç meydan okumaya yükseldi. İlk başta isteksiz, hızlı bir şekilde bir Süper Kahraman ın mantosunu kazandı. Dünya-1610 un alternatif gerçekliğinde, genç bir New York Şehri genç genetik olarak geliştirilmiş bir örümcek tarafından ısırıldı. Bu boyuttaki Peter Parker öldürüldüğünde, genç olan Miles Morales adlı genç, düşmüş mantoyu almak için ilham aldı. Yepyeni düşmanlarla tanışmaya hazır mısınız? Havalı süper kahramanların havalı düşmanları olur! İşte bütün kötülerin toplandığı yepyeni örümcek evreni! Miles ve ekibinin işi bu sefer biraz zor olacak gibi! Ama unutmayın, iyi bir takım her kötülüğün üstesinden gelir! Örümcek evreni ile tanışmaya hazır mısınız? Örümcek-Adam olmayı öğrenmek hiç de kolay değil! Miles’ın, Peter Parker’dan aldığı derslerle Brooklyn’i kurtarışına şahit olun! Unutmayın, kahramanlık için takım ruhu gereklidir! 5/5 3

Oyunu OYNA

Yeni Örümcek Adam Meet Miles Morales

Yeni Örümcek Adam Meet Miles Morales oyunu oyna disney çizgi film kanalında  Yeni bir Örümcek Adam,Miles Morales adında bir Brooklynli genç meydan okumaya yükseldi. İlk başta isteksiz, hızlı bir şekilde bir Süper Kahraman ın mantosunu kazandı. Dünya-1610 un alternatif gerçekliğinde, genç bir New York Şehri genç genetik olarak geliştirilmiş bir örümcek tarafından ısırıldı. Bu boyuttaki Peter Parker öldürüldüğünde, genç olan Miles Morales adlı genç, düşmüş mantoyu almak için ilham aldı.

Yepyeni düşmanlarla tanışmaya hazır mısınız? Havalı süper kahramanların havalı düşmanları olur! İşte bütün kötülerin toplandığı yepyeni örümcek evreni! Miles ve ekibinin işi bu sefer biraz zor olacak gibi! Ama unutmayın, iyi bir takım her kötülüğün üstesinden gelir!

Örümcek evreni ile tanışmaya hazır mısınız? Örümcek-Adam olmayı öğrenmek hiç de kolay değil! Miles’ın, Peter Parker’dan aldığı derslerle Brooklyn’i kurtarışına şahit olun! Unutmayın, kahramanlık için takım ruhu gereklidir!