Uğur Böceği Koşu Macerası oyunu

reklam
Uğur Böceği Koşu Macerası
Uğur Böceği Koşu MacerasıUğur Böceği Koşu Macerası oyunu Uğur Böceği Koşu Macerası oyna Uğur böceği 2021 oyunları Oyunun ana kontrollerinin, Disney süper kahramanlarını çalıştırmak, atlamak veya meydan okumayı engellemenin önünde engel olacak nesnelerin altına dalmak için fare veya OK tuşları olacağını görebilirsiniz. Bu hiç de kolay olmayacak, çünkü sevgili çocuklar, çalıştırmak için hem Mucizevi Uğur Böceği ni hem de Kedi Noir i kontrol ederek kaç puan kazanabileceğinizi göreceksiniz, tehlikelerden kaçının ve toplayacağınız paraları görün. Bu yeni macerada çok eğlenceli olacak, çünkü avatarınız olarak sadece Mucizevi Uğur Böceği ile başlayacaksınız ve yeterli miktarda para topladığınızda, Cat Noir i karakterinizde kullanabileceğiniz bir karakter olarak satın almayı başaracaksınız. macera. Bunun için çok dikkatli ve konsantre olmanız gerekecek, çünkü sevgili çocuklar, siz ve oyunun sonunda en yüksek puana ulaşmak için kontrol ettiğiniz süper kahramanın tek yolu olacağını göreceksiniz. En yüksek puana sahip olabilmek için macerayı olabildiğince fazla veya mümkün olduğunca çok adım attığınızdan emin olun. Mucizevi Uğur Böceği ve Kedi Noir in, kutuların ve yerdeki tüm çukurların üzerinden atlaması gerekeceğini, böylece zarar görmeyeceklerini görebilirsiniz. Bu yeni süper kahraman macerasında harika zaman geçireceğinizden ve Cat Noir gibi favori karakterlerinizle diğer Disney Kanal oyunlarını burada diğer kategorilerdeki web sitemizde bulacağınızdan eminiz. İyi eğlenceler! 7.5/5 2

Oyunu OYNA

Uğur Böceği Koşu Macerası

Uğur Böceği Koşu Macerası oyunu Uğur Böceği Koşu Macerası oyna Uğur böceği 2021 oyunları Oyunun ana kontrollerinin, Disney süper kahramanlarını çalıştırmak, atlamak veya meydan okumayı engellemenin önünde engel olacak nesnelerin altına dalmak için fare veya OK tuşları olacağını görebilirsiniz.

Bu hiç de kolay olmayacak, çünkü sevgili çocuklar, çalıştırmak için hem Mucizevi Uğur Böceği ni hem de Kedi Noir i kontrol ederek kaç puan kazanabileceğinizi göreceksiniz, tehlikelerden kaçının ve toplayacağınız paraları görün. Bu yeni macerada çok eğlenceli olacak, çünkü avatarınız olarak sadece Mucizevi Uğur Böceği ile başlayacaksınız ve yeterli miktarda para topladığınızda, Cat Noir i karakterinizde kullanabileceğiniz bir karakter olarak satın almayı başaracaksınız. macera.

Bunun için çok dikkatli ve konsantre olmanız gerekecek, çünkü sevgili çocuklar, siz ve oyunun sonunda en yüksek puana ulaşmak için kontrol ettiğiniz süper kahramanın tek yolu olacağını göreceksiniz. En yüksek puana sahip olabilmek için macerayı olabildiğince fazla veya mümkün olduğunca çok adım attığınızdan emin olun. Mucizevi Uğur Böceği ve Kedi Noir in, kutuların ve yerdeki tüm çukurların üzerinden atlaması gerekeceğini, böylece zarar görmeyeceklerini görebilirsiniz. Bu yeni süper kahraman macerasında harika zaman geçireceğinizden ve Cat Noir gibi favori karakterlerinizle diğer Disney Kanal oyunlarını burada diğer kategorilerdeki web sitemizde bulacağınızdan eminiz. İyi eğlenceler!