Tontişleri Taşıma Servisi oyunu

Tontişleri Taşıma Servisi

kişi beğendi

Tontişleri Taşıma Servisi oyunu oyna Pip ve Freddy nin görevi, pek şirin bebişleri ailelerine teslim etmek  Yeni dizi Tontişleri Taşıma Servisi (T.O.T.S.) Disney Channel da   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

PIP Freddy'nin TOTS'daki inatçı ve akıllı penguen arkadaşı. Pip akıllıdır ve yardım etmeyi sever. Freddy'nin yanı sıra, teslimat sırasında yolu bulmak için bir harita kullanan ve bir leylekin doğru çalışmasını yapan kişidir. Bebekleri doğurmaya gelince, Pip yardım etmeye hazırdır. Teslimatlar sırasında yolu bulmak için haritayı kullanan kişidir.

Freddy , TOTS'un kahramanlarından biri Pip'in TOTS'ta çalışan büyük yürekli flamingo üyesidir. Görünüm Freddy, koyu sarı gözleri ve kanatlarının tüylerinin mor kısımları ile mercan pembe bir flamingo. Ucu siyah olan altın sarısı bir gagaya sahiptir. Freddy, TOTS üniformasını giyiyor, bu da TOTS nişanına sahip düğmeli bir gömlek, beyaz düğmeler ve aynı renk gömlekli bir tasma ve kollarda lacivert detayları, TOTS nişanıyla açık mavi bir kapağa eşlik ediyor. Yüksek lacivert spor ayakkabı giyiyor.

Oyunun Videsu

Yorumlar:

Tontişleri Taşıma Servisi oyunu hakkında düşüncelerini bizimle paylaşın

3 adet yorum var
  • etwr

    oyun kanat -2020-01-21

  • ege

    oyun maceraları .. -2020-01-10

  • talia

    cris carman -2020-01-10