Rapunzel Tedavi oyunu

reklam
Rapunzel Tedavi
Rapunzel TedaviRapunzel Tedavi oyunu Rapunzel Tedavi oyna , Rapunzel çok büyük bir kaza geçirdi ve bugün sevgili çocuklar, en kısa sürede Disney prensesinin tüm yaralanmalarını iyileştirmesine yardımcı olmak ve kurtulmak için harika zaman geçirebileceğinden emin olmalısın. her zamankinden daha iyi hissediyorum. Bu yeni bir çevrimiçi doktor oyunu, bu yüzden çok dikkatli ve konsantre olmanız gerekecek. Fareyi oyunun ana kontrolleri olarak kullanmanız gerekecek, onu özel bir solunum maskesi ile oksijene koydu ve Disney prensesinin vücudundaki tüm yaraları temizlemeye başladı. Kolay olmayacak, çünkü sevgili kızlar Rapunzel in vücudunun tüm kısımlarında çizildiğini görebiliyorsunuz   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  7.5/5 2

Oyunu OYNA

Rapunzel Tedavi

Rapunzel Tedavi oyunu Rapunzel Tedavi oyna , Rapunzel çok büyük bir kaza geçirdi ve bugün sevgili çocuklar, en kısa sürede Disney prensesinin tüm yaralanmalarını iyileştirmesine yardımcı olmak ve kurtulmak için harika zaman geçirebileceğinden emin olmalısın. her zamankinden daha iyi hissediyorum.

Bu yeni bir çevrimiçi doktor oyunu, bu yüzden çok dikkatli ve konsantre olmanız gerekecek. Fareyi oyunun ana kontrolleri olarak kullanmanız gerekecek, onu özel bir solunum maskesi ile oksijene koydu ve Disney prensesinin vücudundaki tüm yaraları temizlemeye başladı. Kolay olmayacak, çünkü sevgili kızlar Rapunzel in vücudunun tüm kısımlarında çizildiğini görebiliyorsunuz   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.