Prensesler Kır Düğünü oyunu

reklam
Prensesler Kır Düğünü
Prensesler Kır DüğünüPrensesler Kır Düğünü oyunu Bir debutante top, debutantları sunmak için resmi bir olaydır ve ilkbahar veya yaz aylarında gerçekleşir. Bu baloya kimler katılırsa, sosyal görgü kurallarına ve uygun ahlak kurallarına ihtiyacı vardır. Ayrıca katı bir kıyafet kodu, kadınlar için kat uzunluk önlükler ve debutantes için beyaz elbiseler ve eldivenler var. Debutan prenseslerimizin bu seçkin etkinliğe giydirerek hazırlanmalarına yardımcı olma şansınız olacak.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Prensesler Kır Düğünü

Prensesler Kır Düğünü oyunu Bir debutante top, debutantları sunmak için resmi bir olaydır ve ilkbahar veya yaz aylarında gerçekleşir. Bu baloya kimler katılırsa, sosyal görgü kurallarına ve uygun ahlak kurallarına ihtiyacı vardır. Ayrıca katı bir kıyafet kodu, kadınlar için kat uzunluk önlükler ve debutantes için beyaz elbiseler ve eldivenler var.

Debutan prenseslerimizin bu seçkin etkinliğe giydirerek hazırlanmalarına yardımcı olma şansınız olacak.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.