Prensesler K-pop Grubu oyunu

reklam
Prensesler K-pop Grubu
Prensesler K-pop GrubuPrensesler K-pop Grubu oyunu oyna Başarıya giden yol macera ve çılgın kıyafetlerle dolu! Bir Kpop grubu kurun ve bu yepyeni kızlar giydirme oyununda prenseslerin ünlü olmasına yardım edin. Acele edin ve bir K-pop grubu olarak ilk konserleri için sahneye çıkmaya hazırlanırken en sevdiğiniz Disney Prenseslerine katılmaya başlayın. Kimin en iyi şarkıcı olduğunu bulun, sonra grubun rapçisini bulduğunuzdan emin olun ve bundan sonra kıyafetlerini hazırlamalarına yardımcı olabilirsiniz. Moda danışmanları olarak, sahne saç stillerini ve dudak uçuklatan kıyafetlerini seçerken her birinin kendine özgü olduğundan emin olmalısın. Pırıltılar, gösterişli giyim parçaları ve büyük boy aksesuarlarla oynayın ve her kız için benzersiz görünümler yaratın.   oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  3.75/5 4

Oyunu OYNA

Prensesler K-pop Grubu

Prensesler K-pop Grubu oyunu oyna Başarıya giden yol macera ve çılgın kıyafetlerle dolu! Bir Kpop grubu kurun ve bu yepyeni kızlar giydirme oyununda prenseslerin ünlü olmasına yardım edin. Acele edin ve bir K-pop grubu olarak ilk konserleri için sahneye çıkmaya hazırlanırken en sevdiğiniz Disney Prenseslerine katılmaya başlayın. Kimin en iyi şarkıcı olduğunu bulun, sonra grubun rapçisini bulduğunuzdan emin olun ve bundan sonra kıyafetlerini hazırlamalarına yardımcı olabilirsiniz.

Moda danışmanları olarak, sahne saç stillerini ve dudak uçuklatan kıyafetlerini seçerken her birinin kendine özgü olduğundan emin olmalısın. Pırıltılar, gösterişli giyim parçaları ve büyük boy aksesuarlarla oynayın ve her kız için benzersiz görünümler yaratın.   oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.