Prenses Noel Yüz Boyama oyunu

reklam
Prenses Noel Yüz Boyama
Prenses Noel Yüz BoyamaPrenses Noel Yüz Boyama oyunu oyna Tatil geldi ve prenseslerimiz eğlenceli bir şeyler yapmak istiyor. Bu oyunda Anna yı harika yüz resimleriyle makyajlamalısın. Yüz boyama partisi için en güzel renkleri ve aksesuarları seçin. İyi bir Noel için nasıl parti olmaz? Anna bu yıl Noel i evde geçirmeye değil, canlı bir Noel partisine katılmaya karar verdi. Partideki herkes özenle giyinecek, Anna da öyle. Kendisi için bir yüz spası yapmaya karar verdi ve ardından Noel temalı yüz boyaması yaptı. Lütfen Anna nın bu hazırlıkları tamamlamasına yardım edin! Son olarak Anna için güzel kıyafetler seçmeyi unutmayın. Partiye gittiğinde Noel için güzel kıyafetleri   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 3

Oyunu OYNA

Prenses Noel Yüz Boyama

Prenses Noel Yüz Boyama oyunu oyna Tatil geldi ve prenseslerimiz eğlenceli bir şeyler yapmak istiyor. Bu oyunda Anna yı harika yüz resimleriyle makyajlamalısın. Yüz boyama partisi için en güzel renkleri ve aksesuarları seçin.

İyi bir Noel için nasıl parti olmaz? Anna bu yıl Noel i evde geçirmeye değil, canlı bir Noel partisine katılmaya karar verdi. Partideki herkes özenle giyinecek, Anna da öyle. Kendisi için bir yüz spası yapmaya karar verdi ve ardından Noel temalı yüz boyaması yaptı. Lütfen Anna nın bu hazırlıkları tamamlamasına yardım edin! Son olarak Anna için güzel kıyafetler seçmeyi unutmayın. Partiye gittiğinde Noel için güzel kıyafetleri   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.