Prenses Belle Kış Yarışması oyunu

reklam
Prenses Belle Kış Yarışması
Prenses Belle Kış YarışmasıPrenses Belle Kış Yarışması oyunu oyna Sonunda Prenses Belle popüler sanal yarışmaya katılacak! Bunu çok uzun süre hayal etti ve bir anda kız kameranın önünde parlayacak! Ama korkunç bir şey oldu! Prensesin dolabının boş olduğu ve giyecek hiçbir şeyi olmadığı ortaya çıktı! Acilen alışverişe gitmemiz ve birkaç sevimli kıyafet almamız gerekiyor! Prenses Belle in alışverişe gitmesine ve harika mücadeleyi kazanmasına yardım edelim! Hazır? O halde Winter Hashtag Challenge Belle oyununa hoş geldiniz! Oyunun ana görevi, önceden tanımlanmış sekiz hashtag tarzında giyinmektir. Örneğin, ilk hashtag kırmızı olacaktır. Ancak gardırobunuz boşken ve kırmızı kıyafet almak için mağazaya gitmeniz gerekiyor. Disney prensesinizi giydirdikten sonra bir fotoğraf çekip sosyal medyaya yükleyebilirsiniz. Bunun için para alacak ve mücadeleye devam edecek   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Prenses Belle Kış Yarışması

Prenses Belle Kış Yarışması oyunu oyna Sonunda Prenses Belle popüler sanal yarışmaya katılacak! Bunu çok uzun süre hayal etti ve bir anda kız kameranın önünde parlayacak! Ama korkunç bir şey oldu! Prensesin dolabının boş olduğu ve giyecek hiçbir şeyi olmadığı ortaya çıktı! Acilen alışverişe gitmemiz ve birkaç sevimli kıyafet almamız gerekiyor! Prenses Belle in alışverişe gitmesine ve harika mücadeleyi kazanmasına yardım edelim! Hazır? O halde Winter Hashtag Challenge Belle oyununa hoş geldiniz!

Oyunun ana görevi, önceden tanımlanmış sekiz hashtag tarzında giyinmektir. Örneğin, ilk hashtag kırmızı olacaktır. Ancak gardırobunuz boşken ve kırmızı kıyafet almak için mağazaya gitmeniz gerekiyor. Disney prensesinizi giydirdikten sonra bir fotoğraf çekip sosyal medyaya yükleyebilirsiniz. Bunun için para alacak ve mücadeleye devam edecek   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.