Oyuncak Hikayesi Okul Çantası oyunu

reklam
Oyuncak Hikayesi Okul Çantası
Oyuncak Hikayesi Okul ÇantasıOyuncak Hikayesi Okul Çantası oyunu oyna, Oyuncak Hikayesinden gelen Jessie adında güzel bir kıza yardım et. İlk okul gününe sahip olacak. Bu konuda oldukça endişeli. Sırt çantasını ve tramvay da dahil olmak üzere okul çantasını süslemek için ona destek verirsin. Üstelik onun için onurlu bir üniforma seçiyorsun. Pembe, kırmızı, mor ve mavi arasında bir renk seçin. Mor arka planda beyaz kalplerden bir tasarım seçin, pembe arka plandaki çiçekler, mavi zemin üzerine beyaz çizgiler ve kırmızı zemin üzerine beyaz noktalar. Bir resim seçin. Micky Mouse, Donal Duck, Elsa ve Anna, dört prenses, minion ve Sofia prensesinin resimlerini sunuyoruz. Bir düğüm ve bir anahtar etiketi ile çocuklar için çevrimiçi Friv sırt çantası süsleyin,oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Oyuncak Hikayesi Okul Çantası

Oyuncak Hikayesi Okul Çantası oyunu oyna, Oyuncak Hikayesinden gelen Jessie adında güzel bir kıza yardım et. İlk okul gününe sahip olacak. Bu konuda oldukça endişeli. Sırt çantasını ve tramvay da dahil olmak üzere okul çantasını süslemek için ona destek verirsin. Üstelik onun için onurlu bir üniforma seçiyorsun.

Pembe, kırmızı, mor ve mavi arasında bir renk seçin. Mor arka planda beyaz kalplerden bir tasarım seçin, pembe arka plandaki çiçekler, mavi zemin üzerine beyaz çizgiler ve kırmızı zemin üzerine beyaz noktalar. Bir resim seçin. Micky Mouse, Donal Duck, Elsa ve Anna, dört prenses, minion ve Sofia prensesinin resimlerini sunuyoruz. Bir düğüm ve bir anahtar etiketi ile çocuklar için çevrimiçi Friv sırt çantası süsleyin,oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar