Olafın Kayıp Parçaları oyunu

reklam
Olafın Kayıp Parçaları
Olafın Kayıp ParçalarıOlafın Kayıp Parçaları En kısa sürede, donma duvarlarının üzerinden atlayabileceğinizden emin olun ve bunun için oyunun içerisindeki her denemede yeni bir yüksek puan elde etmek için çok dikkatli ve konsantre olmanız gerekir. Seviye sonsuz olacak ve sevgili çocuklar Olaf ın tüm eksik kısımlarını bulmaya başlamanız gerektiğini görebiliyorsunuz. Olaf ın burnunun, düğmelerinin, bacaklarının ve kollarının seviyenin donmuş kısımlarında oturacağını ve onlara atlamanız ve en kısa sürede, parçaların üzerinden atlayabileceğinizden emin olmanız gerekir. Olaf ı sihirli bir kardan adam yapın ve topladığınız her bölümle birlikte ekstra puanlar göreceğinizi görebilirsiniz. Hızlı olun ve Olaf ı mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yeniden inşa edin ve kaç puan kazanabileceğinizi göreceksiniz. Olaf ın güçlendirilmesi ve aynı anda birkaç donmuş duvarın üzerinden atlaması için, Olaf ı geyik boynuzlarının üzerine götürürseniz Sven in sizi havaya itebileceğini görebilirsiniz   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  3.33/5 3

Oyunu OYNA

Olafın Kayıp Parçaları

Olafın Kayıp Parçaları En kısa sürede, donma duvarlarının üzerinden atlayabileceğinizden emin olun ve bunun için oyunun içerisindeki her denemede yeni bir yüksek puan elde etmek için çok dikkatli ve konsantre olmanız gerekir. Seviye sonsuz olacak ve sevgili çocuklar Olaf ın tüm eksik kısımlarını bulmaya başlamanız gerektiğini görebiliyorsunuz. Olaf ın burnunun, düğmelerinin, bacaklarının ve kollarının seviyenin donmuş kısımlarında oturacağını ve onlara atlamanız ve en kısa sürede, parçaların üzerinden atlayabileceğinizden emin olmanız gerekir.

Olaf ı sihirli bir kardan adam yapın ve topladığınız her bölümle birlikte ekstra puanlar göreceğinizi görebilirsiniz. Hızlı olun ve Olaf ı mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yeniden inşa edin ve kaç puan kazanabileceğinizi göreceksiniz. Olaf ın güçlendirilmesi ve aynı anda birkaç donmuş duvarın üzerinden atlaması için, Olaf ı geyik boynuzlarının üzerine götürürseniz Sven in sizi havaya itebileceğini görebilirsiniz   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar