İsabella Meydan Okuma oyunu

reklam
İsabella Meydan Okuma
İsabella Meydan Okumaİsabella Meydan Okuma,Phineas, Ferb birlikte yaptıkları büyük bir makine var.Fireside Girls gelip, Isabella Ne var doooooin? diyor. Phineas ise merhaba der.Mancınıklar ile dev bir müzik makinesini yaptıklarını söyler. Isabella, birliklerin Yaratıcılık ve Macera yamalarını kazanabileceklerini iddia ediyor. Isabella, Fireside Girlse Phineas ve Ferbe yardım etmeleri gerektiğini söyler.Bu görüşmeler heyecanlı bir şekilde kabul ederler. Ancak Candace, Phineas ve Ferbı bastırmaya çalışmak için başka planları var. Oyuncu Isabelllayı kendisi kontrol edip,nesnenin parçalarını tıklatarak veya sürükleyerek yolundaki engelleri kontrol edin. Mancınık için tıklayın ve sürükleyin  Bahar için otomatik olarak açılır Asansör için tıklayın ve sürükleyin  Tuzak - tuzak salıncak için tıklayın sol ve sağ Rulo için rulo taşımak için tıklayın ve sürükleyin  Elastik için aşağı kırmızı elini sürükleyin Küp için yukarı ve aşağı küp taşımak için tıklayın Oyunun amacı, bir liyakat rozeti almak için belli miktarda müzik notası toplamaktır. Engelleri, Isabellayı başlatmak ve bitirmek için ilerledikçe müzik notalarına doğru hareket ettirmek için kullanın. Arka arkaya çok fazla müzik notu yazarak kaybedebilirsin.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 3

Oyunu OYNA

İsabella Meydan Okuma

İsabella Meydan Okuma,Phineas, Ferb birlikte yaptıkları büyük bir makine var.Fireside Girls gelip, Isabella Ne var doooooin? diyor. Phineas ise merhaba der.Mancınıklar ile dev bir müzik makinesini yaptıklarını söyler. Isabella, birliklerin Yaratıcılık ve Macera yamalarını kazanabileceklerini iddia ediyor. Isabella, Fireside Girlse Phineas ve Ferbe yardım etmeleri gerektiğini söyler.Bu görüşmeler heyecanlı bir şekilde kabul ederler. Ancak Candace, Phineas ve Ferbı bastırmaya çalışmak için başka planları var.

Oyuncu Isabelllayı kendisi kontrol edip,nesnenin parçalarını tıklatarak veya sürükleyerek yolundaki engelleri kontrol edin.

Mancınık için tıklayın ve sürükleyin 

Bahar için otomatik olarak açılır

Asansör için tıklayın ve sürükleyin 

Tuzak - tuzak salıncak için tıklayın sol ve sağ

Rulo için rulo taşımak için tıklayın ve sürükleyin 

Elastik için aşağı kırmızı elini sürükleyin

Küp için yukarı ve aşağı küp taşımak için tıklayın

Oyunun amacı, bir liyakat rozeti almak için belli miktarda müzik notası toplamaktır. Engelleri, Isabellayı başlatmak ve bitirmek için ilerledikçe müzik notalarına doğru hareket ettirmek için kullanın. Arka arkaya çok fazla müzik notu yazarak kaybedebilirsin.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.