Fineas ve Förb Periskop oyunu

reklam
Fineas ve Förb Periskop
Fineas ve Förb PeriskopFineas ve Förb Periskop,Oyunda senin görevin Dr. Doofenshmirtzin sörflerini bir girdapın içine düşürerek göldeki bütün balıkları emmesini engellemektir. Balıklar girdapa çok yaklaşırsa, emilirler. Eğer bir seviyedeki bütün balık emilirse, oyun sona erer. Aşağı tuşuna basarsan Perrynin açılı bir tutuş yapmasına izin verecek şekilde denizaltıyı o yönde eğecektir. Yukarı tuşuna basarsan denizaltı kısaca potansiyel can sıkıcı hızını artırmak için neden olurken, denizaltı yönünü çevirmek olacaktır.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 2

Oyunu OYNA

Fineas ve Förb Periskop

Fineas ve Förb Periskop,Oyunda senin görevin Dr. Doofenshmirtzin sörflerini bir girdapın içine düşürerek göldeki bütün balıkları emmesini engellemektir. Balıklar girdapa çok yaklaşırsa, emilirler. Eğer bir seviyedeki bütün balık emilirse, oyun sona erer.

Aşağı tuşuna basarsan Perrynin açılı bir tutuş yapmasına izin verecek şekilde denizaltıyı o yönde eğecektir. Yukarı tuşuna basarsan denizaltı kısaca potansiyel can sıkıcı hızını artırmak için neden olurken, denizaltı yönünü çevirmek olacaktır.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.