Elsa Makyaj Temizleme oyunu

reklam
Elsa Makyaj Temizleme
Elsa Makyaj TemizlemeElsa Makyaj Temizleme oyunu oyna Kraliçe Elsa için yoğun bir gündü ve artık nihayet sona erdiğine göre, akşamı kendini şımartarak geçirebilir ve umutsuzca ihtiyaç duyduğu uzun, dinlendirici uykuya uygun şekilde hazırlanabilir. Siz kızlar ona çok değerli bir yardım eli uzatırken neden ona katılmıyorsunuz? Sevimli Disney prensesinin yatağa şık bir şekilde hazırlanmasına yardım edeceksiniz: önce makyajını çıkarmanız, ardından saçını fırçalamanız ve sonunda onu renkli pijamalarla giydirebileceksiniz. Makyaj temizleme kısmında ise kirpik uzantılarını, ardından gözlerindeki farı, yüzündeki makyajı ve hatta dudaklarındaki ruju çıkarmak gibi birçok görevi tamamlamanız gerekecek.   Bu zorlu görevi tamamlamak için çeşitli deterjanlar ve farklı formlarda pamuklu pedler kullanmanız gerekecek. Cildini temizlemek için nazik bir köpük kullanın, biraz toner, hafif bir göz altı kremi ve besleyici bir dudak kremi uygulayın. Bu oyunu oynarken iyi eğlenceler dileriz!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Elsa Makyaj Temizleme

Elsa Makyaj Temizleme oyunu oyna Kraliçe Elsa için yoğun bir gündü ve artık nihayet sona erdiğine göre, akşamı kendini şımartarak geçirebilir ve umutsuzca ihtiyaç duyduğu uzun, dinlendirici uykuya uygun şekilde hazırlanabilir. Siz kızlar ona çok değerli bir yardım eli uzatırken neden ona katılmıyorsunuz?

Sevimli Disney prensesinin yatağa şık bir şekilde hazırlanmasına yardım edeceksiniz: önce makyajını çıkarmanız, ardından saçını fırçalamanız ve sonunda onu renkli pijamalarla giydirebileceksiniz. Makyaj temizleme kısmında ise kirpik uzantılarını, ardından gözlerindeki farı, yüzündeki makyajı ve hatta dudaklarındaki ruju çıkarmak gibi birçok görevi tamamlamanız gerekecek.

  Bu zorlu görevi tamamlamak için çeşitli deterjanlar ve farklı formlarda pamuklu pedler kullanmanız gerekecek. Cildini temizlemek için nazik bir köpük kullanın, biraz toner, hafif bir göz altı kremi ve besleyici bir dudak kremi uygulayın. Bu oyunu oynarken iyi eğlenceler dileriz!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.