Elsa ile Anna Okul Alışverişi oyunu

reklam
Elsa ile Anna Okul Alışverişi
Elsa ile Anna Okul AlışverişiElsa ile Anna Okul Alışverişi oyunu,her genç gibi Disney Prensesleri de okula gitmek için hazırlık yapmaya başladılar.Bu oyunda oku alışverişine iki güzel Elsa ile Anna çıkacaklar. Okula gidecek olan Anna ile Elsanın bir an önce alışveriş yapması gerekiyor.Okul öncesi en güzel kıyafetleri, ayakkabıları, çantaları ve takıları almak istiyorlar. Anna Frozen, en yeni oyununda okul için alışverişe çıkıyor ve bu alışveriş boyunca bizim de kendisine eşlik etmemizi istiyor. Elsa ile Anna Okul Alışverişi oyununa başlayabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip sonrasında ana ekrana gelen play butonuna tıklamalıyız. Tıklamanın ardından oyun başlayıp alışverişe çıkıyor ve Annanın talimatları ile ilerleyip istediği eşyaları satın alıyoruz. Annayı alışveriş caddesinde gezdirin. Girmesini istediğiniz mağazanın üzerine tıklaın ve alacaklarınızı tamamlayınca Back sekmesine tıklayarak alışveriş caddesine geri dönün. Böylece Annanın tüm alışverişi tamamlanacak ve okula hazır bir şekilde başlayacak.Aralarından istediğimiz bir tanesine girelim ve alışveriş yapalım. Böyle böyle Annanın okul alışverişini tamamlayıp ilk okul gününde süper görünmesini sağlayarak oyunu bitirelim.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse-   tuşları ile oynanır. 6.25/5 4

Oyunu OYNA

Elsa ile Anna Okul Alışverişi

Elsa ile Anna Okul Alışverişi oyunu,her genç gibi Disney Prensesleri de okula gitmek için hazırlık yapmaya başladılar.Bu oyunda oku alışverişine iki güzel Elsa ile Anna çıkacaklar. Okula gidecek olan Anna ile Elsanın bir an önce alışveriş yapması gerekiyor.Okul öncesi en güzel kıyafetleri, ayakkabıları, çantaları ve takıları almak istiyorlar. Anna Frozen, en yeni oyununda okul için alışverişe çıkıyor ve bu alışveriş boyunca bizim de kendisine eşlik etmemizi istiyor.
Elsa ile Anna Okul Alışverişi oyununa başlayabilmek için bir süreliğine yüklenme işleminin tamamlanmasını bekleyip sonrasında ana ekrana gelen play butonuna tıklamalıyız. Tıklamanın ardından oyun başlayıp alışverişe çıkıyor ve Annanın talimatları ile ilerleyip istediği eşyaları satın alıyoruz. Annayı alışveriş caddesinde gezdirin. Girmesini istediğiniz mağazanın üzerine tıklaın ve alacaklarınızı tamamlayınca Back sekmesine tıklayarak alışveriş caddesine geri dönün. Böylece Annanın tüm alışverişi tamamlanacak ve okula hazır bir şekilde başlayacak.Aralarından istediğimiz bir tanesine girelim ve alışveriş yapalım. Böyle böyle Annanın okul alışverişini tamamlayıp ilk okul gününde süper görünmesini sağlayarak oyunu bitirelim.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar