Arabalar 3 oyunu

reklam
3D Arabalar 3 Oyunu
Arabalar 3 OyunuArabalar 3 Oyunumerakla beklenen Arabalar 2017 haziran ayında seyircisi ile buluşuyor.Film ana karakter olan yarışçı Şimşek McQueen üzerinde dönecek. Şimşek, yeni arkadaşı Cruz Ramirez ve yeni düşmanı Jackson Storm ile Mater, Sally ve Ramone gibi dostlarıyla Amerikadaki yarışlara katılmaktadır.Filmde sevimli arabayı kendisinden genç ve hızlı arabalar tarafından bozguna uğratılmış olarak göreceğiz.Şimşek pistlere geri dönmenin hayalini kurup kenara itildiğine içerlerken bir anda işinin henüz bitmediğini kanıtlamaya karar veriyor. Bilgisayar yada mobilde oynayabileceğin Arabalar 3 online bir oyundur.Oynda şimşek mekkuini kontrol ederek off road yapacaksınız.3D kalitesi de oyuna ayrı bir heyecan katmış.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.-yon-tuşları ile oynanır. 5/5 2

Oyunu OYNA

Arabalar 3 Oyunu

Arabalar 3 Oyunumerakla beklenen Arabalar 2017 haziran ayında seyircisi ile buluşuyor.Film ana karakter olan yarışçı Şimşek McQueen üzerinde dönecek. Şimşek, yeni arkadaşı Cruz Ramirez ve yeni düşmanı Jackson Storm ile Mater, Sally ve Ramone gibi dostlarıyla Amerikadaki yarışlara katılmaktadır.Filmde sevimli arabayı kendisinden genç ve hızlı arabalar tarafından bozguna uğratılmış olarak göreceğiz.Şimşek pistlere geri dönmenin hayalini kurup kenara itildiğine içerlerken bir anda işinin henüz bitmediğini kanıtlamaya karar veriyor.

Bilgisayar yada mobilde oynayabileceğin Arabalar 3 online bir oyundur.Oynda şimşek mekkuini kontrol ederek off road yapacaksınız.3D kalitesi de oyuna ayrı bir heyecan katmış.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.tuşları ile oynanır.