Annia ile Sihirli Limonata Yapalım oyunu

reklam
Annia ile Sihirli Limonata Yapalım
Annia ile Sihirli Limonata YapalımAnnia ile Sihirli Limonata Yapalım oyunu oyna Prenses, Büyülü Orman\'da az önce bir ahır açtı, ama ne yazık ki biraz boş. Her çeşit lezzetli limonata yapmak için ihtiyaç duyduğu tüm meyve malzemelerini bulmasına ve onları mutlu müşterilere satmasına yardım edin. Limonata yapmak için, limonata yapmak için gerekli tüm malzemeleri toplamak için meyve makinesine gitmeniz gerekiyor. Meyve makinesini çalıştırmak için kullanabileceğiniz 100 altınınız olacak. Limonata çeşitlerinden birinin meyvesini alır almaz yapmaya başlayabilirsiniz. Ve birkaç dakika içinde herkesin satın alabileceği vitrinde görünecek. Takas ettiğiniz parayla, diğer büyülü limonatalar için yeni meyveler toplamak üzere makineye geri döneceksiniz. Tüm vitrini doldurun ve ne olduğunu görün.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Annia ile Sihirli Limonata Yapalım

Annia ile Sihirli Limonata Yapalım oyunu oyna Prenses, Büyülü Orman\'da az önce bir ahır açtı, ama ne yazık ki biraz boş. Her çeşit lezzetli limonata yapmak için ihtiyaç duyduğu tüm meyve malzemelerini bulmasına ve onları mutlu müşterilere satmasına yardım edin.

Limonata yapmak için, limonata yapmak için gerekli tüm malzemeleri toplamak için meyve makinesine gitmeniz gerekiyor. Meyve makinesini çalıştırmak için kullanabileceğiniz 100 altınınız olacak. Limonata çeşitlerinden birinin meyvesini alır almaz yapmaya başlayabilirsiniz. Ve birkaç dakika içinde herkesin satın alabileceği vitrinde görünecek. Takas ettiğiniz parayla, diğer büyülü limonatalar için yeni meyveler toplamak üzere makineye geri döneceksiniz. Tüm vitrini doldurun ve ne olduğunu görün.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.