Pony Ormanı oyunu

Oyun ››Çocuk ›› Pony Ormanı
reklam
Pony Ormanı
Pony OrmanıPonny Ormanı oyunu oyna küçük midillilerin ormanda kaybolduğu bir mantık oyunudur. Onlara yardım etmek için, ayna yansıması kurallarına uyarak, mekanın merkezinde buluşmak gerekir. Basit ve aynı zamanda karmaşık bir mantık oyunu sizi bekliyor.  Ancak dikkatli olursanız ve her adımı düşünmeye çalışırsanız, başarı sizi bekliyor! Birbirine zıt konumda iki midilli olduğunda her seferinde sonucu iyileştirebilirsiniz. İlk midilli hareket ettiğinde ikinci midilli aynadaki hareketleri tekrarlar. Midillilerin konumun merkezinde buluşması için mümkün olduğunca az hareket yapılması gerekiyor. Midillilerin sadece kalbin parlayacağı yerde buluşabileceğini belirtmekte fayda var.  Bu nedenle midillinizi doğru yönde hareket edecek şekilde kontrol etmeye çalışın. Pony nin yolunda çeşitli bonuslar ve hediyeler olacak ve bunları ayrıca toplayarak ekstra puanlar kazanacaksınız. Oyunda size güzel grafikler ve hafif yatıştırıcı müzik eşlik edecek, bu da oyun sürecine odaklanmanıza yardımcı olacak ve size seviyeyi tamamlamak için daha fazla şans verecektir. Sevimli Ponyaların dostluklarını sürdürmelerine ve ormanda birbirlerini bulmalarına yardım edin.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Pony Ormanı

Ponny Ormanı oyunu oyna küçük midillilerin ormanda kaybolduğu bir mantık oyunudur. Onlara yardım etmek için, ayna yansıması kurallarına uyarak, mekanın merkezinde buluşmak gerekir. Basit ve aynı zamanda karmaşık bir mantık oyunu sizi bekliyor.

 Ancak dikkatli olursanız ve her adımı düşünmeye çalışırsanız, başarı sizi bekliyor! Birbirine zıt konumda iki midilli olduğunda her seferinde sonucu iyileştirebilirsiniz. İlk midilli hareket ettiğinde ikinci midilli aynadaki hareketleri tekrarlar. Midillilerin konumun merkezinde buluşması için mümkün olduğunca az hareket yapılması gerekiyor. Midillilerin sadece kalbin parlayacağı yerde buluşabileceğini belirtmekte fayda var.

 Bu nedenle midillinizi doğru yönde hareket edecek şekilde kontrol etmeye çalışın. Pony nin yolunda çeşitli bonuslar ve hediyeler olacak ve bunları ayrıca toplayarak ekstra puanlar kazanacaksınız. Oyunda size güzel grafikler ve hafif yatıştırıcı müzik eşlik edecek, bu da oyun sürecine odaklanmanıza yardımcı olacak ve size seviyeyi tamamlamak için daha fazla şans verecektir. Sevimli Ponyaların dostluklarını sürdürmelerine ve ormanda birbirlerini bulmalarına yardım edin.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar