Scooby Şövalye Hayaleti oyunu

reklam
Scooby Şövalye Hayaleti
Scooby Şövalye HayaletiScooby Şövalye Hayaleti oyunu oyna Scooby ve Shaggy nin tek bir macerası, canavarlar ve hayaletler olmadan tamamlanmış sayılmaz. Ve bir sonraki görev bir istisna değildi! Bu kez, Mystery Corporation dan adamlar, bir şövalyenin hayaletinin yaşadığı söylenen eski bir kaleye gittiler.  Köşkten korkunç ulumalar duyulur ve sürekli olarak metal zırhın çıngırakları duyulur. Kulağa korkunç geliyor ve kalenin yakınında yaşayan sakinler, adamlardan kabus gibi bir hayaletle uğraşmalarını istedi. Ve macera başlıyor! Karakteriniz Scooby Doo olacak. Köpek grubun gerisinde kaldı ve hayalet şövalyeyle ilk karşılaşan kişi olduğu için "şanslıydı". Canavar Scooby yi hemen fark etti ve onu kovalamaya başladı. Bir şövalyenin pençelerine düşmemek için acilen kaçmanız gerekiyor! Kale, birkaç çıkışı olan birçok odadan oluşmaktadır. Birinden geçmek için hayaletin sizin için hazırladığı tuzakların üstesinden gelmeniz gerekir: dipsiz uçurumlar, muhafızların hayaletleri ve çok daha fazlası. Tuzakları geçmek için doğru anı bulmaya çalışın, ancak çok fazla tereddüt etmeyin. Hayalet sizi sürekli olarak topuklarınızda takip edecektir   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Scooby Şövalye Hayaleti

Scooby Şövalye Hayaleti oyunu oyna Scooby ve Shaggy nin tek bir macerası, canavarlar ve hayaletler olmadan tamamlanmış sayılmaz. Ve bir sonraki görev bir istisna değildi! Bu kez, Mystery Corporation dan adamlar, bir şövalyenin hayaletinin yaşadığı söylenen eski bir kaleye gittiler.

 Köşkten korkunç ulumalar duyulur ve sürekli olarak metal zırhın çıngırakları duyulur. Kulağa korkunç geliyor ve kalenin yakınında yaşayan sakinler, adamlardan kabus gibi bir hayaletle uğraşmalarını istedi. Ve macera başlıyor!

Karakteriniz Scooby Doo olacak. Köpek grubun gerisinde kaldı ve hayalet şövalyeyle ilk karşılaşan kişi olduğu için "şanslıydı". Canavar Scooby yi hemen fark etti ve onu kovalamaya başladı. Bir şövalyenin pençelerine düşmemek için acilen kaçmanız gerekiyor!

Kale, birkaç çıkışı olan birçok odadan oluşmaktadır. Birinden geçmek için hayaletin sizin için hazırladığı tuzakların üstesinden gelmeniz gerekir: dipsiz uçurumlar, muhafızların hayaletleri ve çok daha fazlası. Tuzakları geçmek için doğru anı bulmaya çalışın, ancak çok fazla tereddüt etmeyin. Hayalet sizi sürekli olarak topuklarınızda takip edecektir   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.