Ninjago Spinjitzu Slash oyunu

reklam
Ninjago Spinjitzu Slash
Ninjago Spinjitzu SlashSpinjitzu Slash Ninjago'dan Llyod Spinjitzu Slash'taki buzdolabını temizlemenize yardım edin. Spinjitzu'nun harika gücü olan pizzayı, tükenmiş süt kutularını ve daha fazlasını master'ı yok et. Yiyeceğe dikkatlice kazın, ancak yeşil altıgen kolondan kaçının. Nya-Shark Ordusu : Sharks Warriors'un dalgaları ile savaşın, Garmadon'la nihai gösterilere girmek için. Ninja Uçuşu : Jay Ninja Launcher'ın gücünü kullanarak gökyüzüne uçarak mümkün olduğunca çok para toplayın. Hedef Uygulama : Garmondon'un ordusunu yıkmak için ok atma becerilerini kullanın - ancak sivillere dikkat edin. Kai-Chi : Kai'nin sanatını öğrenen Kai'nin liderliğini takip ederken nihai korkusuzluğa erişin. Köpekbalığı Şövalye : Cole'un çekiçle, zaman dolmadan önce mümkün olduğunca çok sayıda Şövalye Savaşçısına vurun oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 10/5 2

Oyunu OYNA

Ninjago Spinjitzu Slash

Spinjitzu Slash Ninjago'dan Llyod Spinjitzu Slash'taki buzdolabını temizlemenize yardım edin. Spinjitzu'nun harika gücü olan pizzayı, tükenmiş süt kutularını ve daha fazlasını master'ı yok et. Yiyeceğe dikkatlice kazın, ancak yeşil altıgen kolondan kaçının.

Nya-Shark Ordusu : Sharks Warriors'un dalgaları ile savaşın, Garmadon'la nihai gösterilere girmek için.

Ninja Uçuşu : Jay Ninja Launcher'ın gücünü kullanarak gökyüzüne uçarak mümkün olduğunca çok para toplayın.

Hedef Uygulama : Garmondon'un ordusunu yıkmak için ok atma becerilerini kullanın - ancak sivillere dikkat edin.

Kai-Chi : Kai'nin sanatını öğrenen Kai'nin liderliğini takip ederken nihai korkusuzluğa erişin.

Köpekbalığı Şövalye : Cole'un çekiçle, zaman dolmadan önce mümkün olduğunca çok sayıda Şövalye Savaşçısına vurun oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.