Maşa ile Koca Ayı Çayırlar oyunu

reklam
Maşa ile Koca Ayı Çayırlar
Maşa ile Koca Ayı ÇayırlarMaşa ile Koca Ayı Çayırlar oyunu oyna Maşa ve Ayı yürüyüşe çıktılar. Yorulduklarında biraz dinlenmek istediler ve daha büyük ve daha güzel olması için kendilerine bir açıklık seçmeye başladılar. Ama ormanda birkaç iyi çayır var. Masha yı veya başka bir çizgi film karakterini kontrol edin ve kimin temizlemesinin daha iyi olduğunu gösterin! Küçük bir çim ile başlayarak bölgenizi genişletin. Çimlerinden kaçarken, bir karakter iz bırakır. İz tarafından çevrelenen alan, karakter geri döndüğünde bölgeye eklenir. Eğer kaçırırsanız ve biri sizin izinize basarsa oyun biter. Birinin size yaklaşıp yaklaşmadığını dikkatlice izleyin ve orada yenilemeyeceğiniz için bölgenize geri dönün. Başka bir oyuncuyu yenmek için onların izini sürmelisiniz. Ne kadar çok bölge işgal ederseniz ve ne kadar çok oyuncu yenerseniz o kadar çok jeton kazanırsınız. Diğer çizgi film karakterlerinin kilidini açmak ve onlar gibi oynamak için jetonlarınızı bir mağazada harcayabilirsiniz.   5/5 2

Oyunu OYNA

Maşa ile Koca Ayı Çayırlar

Maşa ile Koca Ayı Çayırlar oyunu oyna Maşa ve Ayı yürüyüşe çıktılar. Yorulduklarında biraz dinlenmek istediler ve daha büyük ve daha güzel olması için kendilerine bir açıklık seçmeye başladılar. Ama ormanda birkaç iyi çayır var. Masha yı veya başka bir çizgi film karakterini kontrol edin ve kimin temizlemesinin daha iyi olduğunu gösterin! Küçük bir çim ile başlayarak bölgenizi genişletin. Çimlerinden kaçarken, bir karakter iz bırakır. İz tarafından çevrelenen alan, karakter geri döndüğünde bölgeye eklenir. Eğer kaçırırsanız ve biri sizin izinize basarsa oyun biter. Birinin size yaklaşıp yaklaşmadığını dikkatlice izleyin ve orada yenilemeyeceğiniz için bölgenize geri dönün. Başka bir oyuncuyu yenmek için onların izini sürmelisiniz.

Ne kadar çok bölge işgal ederseniz ve ne kadar çok oyuncu yenerseniz o kadar çok jeton kazanırsınız. Diğer çizgi film karakterlerinin kilidini açmak ve onlar gibi oynamak için jetonlarınızı bir mağazada harcayabilirsiniz.
 

Reklam
.
İlgili Oyunlar