Cartoon Network Oyun Kutusu oyunu

reklam
Cartoon Network Oyun Kutusu
Cartoon Network Oyun KutusuCartoon Network Oyun Kutusu oyunları oyna  EN İYİ Cartoon Network çizgi filmlerinin oyunlarını oyna. Gumball, Darwin, Robin, Raven, Finn, Jake, Ben 10 ve sevdiğin daha birçok karakter seni bekliyor! EN İYİ OYUNLARI OYNA Cartoon Network Oyunlar uygulamasında goller attığın, kötülerle savaştığın, tepelerden ve gökdelenlerden atladığın, rozetler ve güçlendiriciler topladığın müthiş oyunlar oynayabilirsin. Bu çocuk uygulaması, gidilen her yerde oyun oynayabilmeyi sağlıyor. GUMBALL OYUNLARI  Elmore a giderek Gumball, Darwin, Anais, Muz Joe ve diğer sevdiğin Gumball karakterleriyle oyunlar oyna! "Elmore dan Kaçış"ta, Gumball ve arkadaşlarının Elmore Lisesi nden kaçmasına yardım et ya da "Sallan!"da Gumball ve Darwin le uzayda bir platformdan diğerine atla. TEEN TITANS GO OYUNLARI  Dövüş oyunlarını sever misin? "Adaletin Kılıcı"nda birbiri ardına gelen korkunç düşman dalgalarıyla mücadele ederek H.I.V.E. a ulaşmaya çalış. Tercihin arcade aksiyon oyunlarından yanaysa "Gökkuşaklı Macera"ya göz atabilirsin. Bu oyunda Raven rüyasında tekrar mutlu, pembe Raven olduğunu görüyor, o uyanmadan önce unicornuyla mümkün olduğunca çok buluttan zıpla! BEN 10 OYUNLARI Aksiyon dolu Ben 10 oyunlarımıza göz at! "Güç Dalgası"nda Ben i acımasız sokaklarda uçurarak düşmanları yen, güçlü uzaylılara dönüş ve her bölümün sonunda azılı bölüm sonu canavarlarıyla kapış. Ayrıca çocuklar,"Buhar Kampı"nda Pul Kanat a dönüşerek Buharlı Smythe ın kötü robotları tarafından işgal edilmiş güzel bir doğa parkındaki masum turistleri kurtarabilir. ADVENTURE TIME OYUNLARI Eğlence dolu macera oyunları Ooo Diyarı nda çocukları bekliyor. "Marceline in Soğuk Hava Dalgası"nda Finn ve Jake i Buz Kralı nın sarkıtlarından koru. Marceline i seviyorsan bu çok hoşuna gidecek çünkü onun marjinal müziğinden çıkan şok dalgalarını, yaklaşan penguenleri savuşturmak için kullanacaksın. Aman, Buz Kralı na dikkat! POWERPUFF GIRLS OYUNLARI Blossom, Bubbles ve Buttercup a katılarak şımarık Prenses Morbuck ve yüzlerce uçan android ile boy ölçüşeceğin okul sonrası düellosunun adı "Robot Savaşları”.. "Kızlar Görevde"dey de ise çocuklar uçma becerilerini sınayabilir ve Townsville semalarına saçılmış nesnelerden kaçınarak Mojo Jojo yu durdurmaya çalışabilir. KAFADAR AYILAR OYUNLARI Ekibin tamamı, yani Kutup Ayısı, Panda ve Boz Ayı nın yanı sıra arkadaşlarıyla da tanış."Şşşt Ninja Var"da sinema zabıtalığına soyunacak ve patlamış mısır yiyen, içeceklerini höpürdeten veya telefonlarıyla oynayan herkesi uyaracaksın. HER AY YENİ OYUNLAR Her zaman oynayacak ve keşfedecek yeni bir şeyler var.  Yeni oyunlar ve gizli sürprizler için her hafta uygulamaya göz at.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 19

Oyunu OYNA

Cartoon Network Oyun Kutusu

Cartoon Network Oyun Kutusu oyunları oyna 

EN İYİ Cartoon Network çizgi filmlerinin oyunlarını oyna. Gumball, Darwin, Robin, Raven, Finn, Jake, Ben 10 ve sevdiğin daha birçok karakter seni bekliyor! EN İYİ OYUNLARI OYNA Cartoon Network Oyunlar uygulamasında goller attığın, kötülerle savaştığın, tepelerden ve gökdelenlerden atladığın, rozetler ve güçlendiriciler topladığın müthiş oyunlar oynayabilirsin. Bu çocuk uygulaması, gidilen her yerde oyun oynayabilmeyi sağlıyor.

GUMBALL OYUNLARI  Elmore a giderek Gumball, Darwin, Anais, Muz Joe ve diğer sevdiğin Gumball karakterleriyle oyunlar oyna! "Elmore dan Kaçış"ta, Gumball ve arkadaşlarının Elmore Lisesi nden kaçmasına yardım et ya da "Sallan!"da Gumball ve Darwin le uzayda bir platformdan diğerine atla.

TEEN TITANS GO OYUNLARI  Dövüş oyunlarını sever misin? "Adaletin Kılıcı"nda birbiri ardına gelen korkunç düşman dalgalarıyla mücadele ederek H.I.V.E. a ulaşmaya çalış. Tercihin arcade aksiyon oyunlarından yanaysa "Gökkuşaklı Macera"ya göz atabilirsin. Bu oyunda Raven rüyasında tekrar mutlu, pembe Raven olduğunu görüyor, o uyanmadan önce unicornuyla mümkün olduğunca çok buluttan zıpla!

BEN 10 OYUNLARI Aksiyon dolu Ben 10 oyunlarımıza göz at! "Güç Dalgası"nda Ben i acımasız sokaklarda uçurarak düşmanları yen, güçlü uzaylılara dönüş ve her bölümün sonunda azılı bölüm sonu canavarlarıyla kapış. Ayrıca çocuklar,"Buhar Kampı"nda Pul Kanat a dönüşerek Buharlı Smythe ın kötü robotları tarafından işgal edilmiş güzel bir doğa parkındaki masum turistleri kurtarabilir.

ADVENTURE TIME OYUNLARI Eğlence dolu macera oyunları Ooo Diyarı nda çocukları bekliyor. "Marceline in Soğuk Hava Dalgası"nda Finn ve Jake i Buz Kralı nın sarkıtlarından koru. Marceline i seviyorsan bu çok hoşuna gidecek çünkü onun marjinal müziğinden çıkan şok dalgalarını, yaklaşan penguenleri savuşturmak için kullanacaksın. Aman, Buz Kralı na dikkat!

POWERPUFF GIRLS OYUNLARI Blossom, Bubbles ve Buttercup a katılarak şımarık Prenses Morbuck ve yüzlerce uçan android ile boy ölçüşeceğin okul sonrası düellosunun adı "Robot Savaşları”.. "Kızlar Görevde"dey de ise çocuklar uçma becerilerini sınayabilir ve Townsville semalarına saçılmış nesnelerden kaçınarak Mojo Jojo yu durdurmaya çalışabilir.

KAFADAR AYILAR OYUNLARI Ekibin tamamı, yani Kutup Ayısı, Panda ve Boz Ayı nın yanı sıra arkadaşlarıyla da tanış."Şşşt Ninja Var"da sinema zabıtalığına soyunacak ve patlamış mısır yiyen, içeceklerini höpürdeten veya telefonlarıyla oynayan herkesi uyaracaksın.

HER AY YENİ OYUNLAR Her zaman oynayacak ve keşfedecek yeni bir şeyler var.  Yeni oyunlar ve gizli sürprizler için her hafta uygulamaya göz at.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.