Ben10 Elmas Kafa oyunu

reklam
Ben10 Elmas Kafa
Ben10 Elmas Kafa Ben10 Elmas Kafanın Dış Görünüşü   Ben10 Elmas Kafa, bir silikon bazlı canlıdır. Vücudu dayanıklı, soluk yeşil kristallerden oluşur. Sırtında dört kristal kırıkları spor ve keskin bir başı vardır.Sol omzunda siyah bir yama ile sol sağ yarısında siyah ve beyaz bir üniforma giyer.Ben10 Elmas Kafa en alt gövde, gövde ve başının üst üzerinde siyah çizgiler ve noktalar var indigo kristal var. Orada  4 sırtında altı kristal kırıkları  göğsünün önünde iki tane daha spor var. Gözleri yeşildir. Ben10 Elmas Kafa görünümünü nedeniyle Jeneratör Rex sanat tarzında çizilmiştir. Elmas kafanın  önkol bıçakları vardır. Ben10 Elmas Kafa, ilk seride neredeyse benzer giysiler giyer, yarım siyah ve yarı beyaz vardır, Elmas kafanın kayışı ortasında aşağı yukarı büyük bir yeşil şeritli tüm siyah ve siyah pantolon giyer. O giyer hangi beyaz çizgili yeşil kemer vardır. Ben10 Elmas Kafa artık göğsünde kristaller taşımaktadır.Sırtında kristalleri de uzunluk olarak büyümüştür. Çenesi de büyüktür. O da altındaki yeşil siyah ayakkabı giyer. Sırtında sadece iki kristal kırıkları vardır. 11 yaşındaki Ben10 Elmas Kafa orijinal hemen hemen aynı görünüyor, ama onun takım sol tarafı Omnitrix sembolü etrafında siyah yama ve sırtında kristaller daha büyük olan eksik. Onun çene çok da büyüktür. Sizler için hazırladığımız Elmas Kafa oyunu -mouse-   tuşları ile oynanır. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 5

Oyunu OYNA

Ben10 Elmas Kafa

Ben10 Elmas Kafanın Dış Görünüşü  
Ben10 Elmas Kafa, bir silikon bazlı canlıdır. Vücudu dayanıklı, soluk yeşil kristallerden oluşur. Sırtında dört kristal kırıkları spor ve keskin bir başı vardır.Sol omzunda siyah bir yama ile sol sağ yarısında siyah ve beyaz bir üniforma giyer.Ben10 Elmas Kafa en alt gövde, gövde ve başının üst üzerinde siyah çizgiler ve noktalar var indigo kristal var. Orada  4 sırtında altı kristal kırıkları  göğsünün önünde iki tane daha spor var. Gözleri yeşildir.
Ben10 Elmas Kafa görünümünü nedeniyle Jeneratör Rex sanat tarzında çizilmiştir. Elmas kafanın  önkol bıçakları vardır.
Ben10 Elmas Kafa, ilk seride neredeyse benzer giysiler giyer, yarım siyah ve yarı beyaz vardır, Elmas kafanın kayışı ortasında aşağı yukarı büyük bir yeşil şeritli tüm siyah ve siyah pantolon giyer. O giyer hangi beyaz çizgili yeşil kemer vardır. Ben10 Elmas Kafa artık göğsünde kristaller taşımaktadır.Sırtında kristalleri de uzunluk olarak büyümüştür. Çenesi de büyüktür. O da altındaki yeşil siyah ayakkabı giyer. Sırtında sadece iki kristal kırıkları vardır.
11 yaşındaki Ben10 Elmas Kafa orijinal hemen hemen aynı görünüyor, ama onun takım sol tarafı Omnitrix sembolü etrafında siyah yama ve sırtında kristaller daha büyük olan eksik. Onun çene çok da büyüktür. 
Sizler için hazırladığımız Elmas Kafa oyunu   tuşları ile oynanır. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.