Ben10 Dört Kol oyunu

Ben10 Dört Kol

kişi beğendi

Dört Kolun Yetenekleri
Dört Kolun önemli yeteneği kendinden bir kaç kat ağırlıktaki nesneleri esnek bir şekilde kaldırmak, onun gelişmiş gücüdür. Onun bu gücü sayesinde kiriş ve kolonlar pamuk gibi darmadağınık olur.Kocaman kayaları hafif bir taş gibi çok uzaklara fırlatabilir. Onun büyük gücüne metaller bile dayanamaz.
Dört kol birlikte ellerini her dört alkışlar ya da yere yumruklarını çarparak güçlü şok dalgaları yaratabilir.
Dört kol, tek bir defada, yukarı en az yedi kat, birkaç kez kendi yüksekliği kadar atlayabilir.
Dört kol ateş ve lazer siilahlarına dayanıklı olup, yüksek dayanıklılığa sahiptir.
Dört Kolun Zayıf Yönleri
Dört Kolun dezavantajı tüm sahip olduğu ekstra kas kütlesi onu diğer rakiplere oranla daha yavaş yapar.Dört Kolun aşırı gelişmiş vücut yapısı bazen küçük yada dar yerlerde başına bela olmaktadır Onun muazzam devasa vücudu düşman saldırıları için onu kolay bir hedef yapar.
Soğuk etkisi altında, dört kol güç ve dayanıklılık kaybına uğrar, derisi portakal gibi karanlık bir gölgeye parlak kırmızı renge döner.


Dört Kolun Dış 
Görünümü

Dört Kol yaklaşık on iki ayak boyunda bir insansı yabancıdır iyi gelişmiş kasları, dört parmaklı kollar iki çift ve kırmızı cilt vardır. Siyah şerit alt dudağının onun çenesinin gider, ve o dört gözleri vardır. dört kol bir siyah çizgi aşağı doğru, siyah pantolon ve parmaksız eldiven gidiş ile beyaz tişört giyer.üst sol omzunda sembolü. Gözleri sarı ve o hiçbir saçları vardır.dört kol altın bilek ve ayak bileği bantları giyer ve bir altın kemer yanı sıra göğsünde gitmek iki altın kanatları vardır, siyah iç çamaşırı giyer. Gözleri o siyah at kuyruğu vardır, yeşil, ve o giyer.

Yorumlar:

Ben10 Dört Kol oyunu hakkında düşüncelerini bizimle paylaşın

1 adet yorum var
  • yahya

    güzel -2017-02-26