Ben10 Ateş Topu oyunu

reklam
Ben10 Ateş Topu
Ben10 Ateş Topu Ben10 Ateş Top vücutu koyu kırmızı veya kahverengi kayaların kaplı parlak sarı iç magma gövdesi gibidir.Ateşten bir varlık olarak, vücut ısısı yüksektir. Ayakları sadece iki ayak ve bir arka ayak ile hafif oval benzeri bir tasarıma sahiptir. Ben10 Ateş Topu dili ateşten yapılmış olduğunu gösterilmiştir. Dört yaşındaki Heatblast on yaşındaki Heatblast olarak aynı görünüyor orijinal serisi ama çok daha ince beden, büyük boy baş ve çok daha yüksek perdeden sesi vardır. Ben10 Ateş Topu uzun boylu ve değil sıska ve Gözleri  kafasına ateş ile bağlanmıştır. on yaşındaki Heatblast orijinal seride onun görünümünü neredeyse değişmedi. Ancak, gözleri başının etrafında yangın bağlı olmayan ve onun Omnitrix sembolü yeşil. On altı yaşındaki Ben10 Ateş Topu  aynı görünüyor, sadece gözleri bir kez daha orijinal  gibi, kafasına ateş ile bağlanır. O uzun boylu ve daha kaslı, omuz plakaları hafifçe yukarı kalkıktır.Soğuk virüs ile enfekte olduğunda, Ben10 Ateş Topu mavi lav yayar. Ben10 Ateş Topu Yetenekleri Ben10 Ateş Topunun ateş üretme yeteneği vardır. O seçtiği herhangi bir şekil içine ateş oluşabilir, genellikle ateş topları. Savaşırken o kadar yaptım gösterildiği gibi o, alev vuruşlar için elinde ateş artırabilir.Ben10 Ateş Topu  motor gibi geriye doğru ateş açarak yüksek hızlarda  küçük bir yangın oluşturabilir. Ben10 Ateş Topu magma için yanmaz yanı sıra ısıya dayanıklı ve yenilmez. İlginçtir, o da soğuğa dayanıklı ve buz kanıtıdır.Dwaynein göre Heatblast zemin üzerinden ateş kanallarla sınırlı terrakinesis yeteneğine sahiptir. Bu yeteneği bir sonucu kaya bir tahta üzerinde havada sörf yeteneğidir.     10/5 2

Oyunu OYNA

Ben10 Ateş Topu

Ben10 Ateş Top vücutu koyu kırmızı veya kahverengi kayaların kaplı parlak sarı iç magma gövdesi gibidir.Ateşten bir varlık olarak, vücut ısısı yüksektir. Ayakları sadece iki ayak ve bir arka ayak ile hafif oval benzeri bir tasarıma sahiptir. Ben10 Ateş Topu dili ateşten yapılmış olduğunu gösterilmiştir. Dört yaşındaki Heatblast on yaşındaki Heatblast olarak aynı görünüyor orijinal serisi ama çok daha ince beden, büyük boy baş ve çok daha yüksek perdeden sesi vardır. Ben10 Ateş Topu uzun boylu ve değil sıska ve Gözleri  kafasına ateş ile bağlanmıştır. on yaşındaki Heatblast orijinal seride onun görünümünü neredeyse değişmedi. Ancak, gözleri başının etrafında yangın bağlı olmayan ve onun Omnitrix sembolü yeşil.
On altı yaşındaki Ben10 Ateş Topu  aynı görünüyor, sadece gözleri bir kez daha orijinal  gibi, kafasına ateş ile bağlanır. O uzun boylu ve daha kaslı, omuz plakaları hafifçe yukarı kalkıktır.Soğuk virüs ile enfekte olduğunda, Ben10 Ateş Topu mavi lav yayar.
Ben10 Ateş Topu Yetenekleri
  • Ben10 Ateş Topunun ateş üretme yeteneği vardır. O seçtiği herhangi bir şekil içine ateş oluşabilir, genellikle ateş topları. Savaşırken o kadar yaptım gösterildiği gibi o, alev vuruşlar için elinde ateş artırabilir.Ben10 Ateş Topu  motor gibi geriye doğru ateş açarak yüksek hızlarda  küçük bir yangın oluşturabilir. Ben10 Ateş Topu magma için yanmaz yanı sıra ısıya dayanıklı ve yenilmez. İlginçtir, o da soğuğa dayanıklı ve buz kanıtıdır.Dwaynein göre Heatblast zemin üzerinden ateş kanallarla sınırlı terrakinesis yeteneğine sahiptir. Bu yeteneği bir sonucu kaya bir tahta üzerinde havada sörf yeteneğidir.