Zombi Ördekler Kule Savunması oyunu

reklam
Zombi Ördekler Kule Savunması
Zombi Ördekler Kule SavunmasıZombi Ördekler Kule Savunması oyunu oyna amacınızın evinizi yollarına çıkan her şeyi kasıp kavuran çılgın ördek ordusuna karşı korumak olduğu eğlenceli bir stratejik oyun sunuyor! Evinize giden yol boyunca stratejik olarak kurnaz tuzaklar yerleştirerek amansız düşman dalgalarına karşı koymanızı gerektiren heyecan verici seviyeler sizi bekliyor. Bu kuş yağmacılarının istilasını durduran sağlam bir savunma sistemi oluşturmak için yaratıcılığınızı ve taktik becerilerinizi kullanın! Sizi oyunun temel mekaniğiyle tanıştıran ve birkaç yararlı tekniği gösteren kısa bir eğitimle başlayın. Her savaştan önce, zafer şansınızı artıran yardımcı bonusları etkinleştirme fırsatına sahip olacaksınız. Düşmanlarınızı yenmek size bariyerler inşa etmek için gerekli olan değerli kaynakları kazandıracaktır. Ekipmanınızın yeteneklerini yükseltmek için yeterli parayı ve koleksiyon kartlarını biriktirin. Zıplayan platformlar kurun, zombileri doğrudan suya fırlatın. Günlük görevlere katılın, hazine sandıklarının kilidini açın ve ek ödüller almak için her başarıyı elde edin!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Zombi Ördekler Kule Savunması

Zombi Ördekler Kule Savunması oyunu oyna amacınızın evinizi yollarına çıkan her şeyi kasıp kavuran çılgın ördek ordusuna karşı korumak olduğu eğlenceli bir stratejik oyun sunuyor! Evinize giden yol boyunca stratejik olarak kurnaz tuzaklar yerleştirerek amansız düşman dalgalarına karşı koymanızı gerektiren heyecan verici seviyeler sizi bekliyor. Bu kuş yağmacılarının istilasını durduran sağlam bir savunma sistemi oluşturmak için yaratıcılığınızı ve taktik becerilerinizi kullanın!

Sizi oyunun temel mekaniğiyle tanıştıran ve birkaç yararlı tekniği gösteren kısa bir eğitimle başlayın. Her savaştan önce, zafer şansınızı artıran yardımcı bonusları etkinleştirme fırsatına sahip olacaksınız. Düşmanlarınızı yenmek size bariyerler inşa etmek için gerekli olan değerli kaynakları kazandıracaktır. Ekipmanınızın yeteneklerini yükseltmek için yeterli parayı ve koleksiyon kartlarını biriktirin. Zıplayan platformlar kurun, zombileri doğrudan suya fırlatın. Günlük görevlere katılın, hazine sandıklarının kilidini açın ve ek ödüller almak için her başarıyı elde edin!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.