Yeşil Savaşçı oyunu

reklam
Yeşil Savaşçı
Yeşil SavaşçıYeşil Savaşçı  yapboz ve atış unsurlarını bir araya getiren pikselli aksiyon platform oyunudur. Yeşil Savaşçıda  oyuncular dört farklı yönde ateş edebilir.Yukarı, aşağı, sol ve sağ. Hareketsiz kalırsanız, cepheniz yeniden oluşur. Küçük tanklar ve robotlar gibi birçok düşman türü vardır. Bazı düşmanlar geri çekilirken diğerleri sizin için atlatılacak veya sizin için de çukur atacaktır. Diğer engeller bazılarının üzerinize atlamak için çok büyük olduğu büyük lav alanlarındandır. Oyunun daha da benzersiz bir yönü olan bu, farklı türden fonksiyon bloklarıdır. Bazı bloklar ahşap sandıklara benzer, onlara yeterli mermi çektiğinizde patlayabilirler. Ancak diğerinin lav çukurlarının üzerinde asılı kalan kırmızı gibi işlevleri vardır. Kırmızı bir bloğa ateş ederseniz, lav çukuruna düşer, çünkü durur ve öbür tarafa doğru gitmek için güvenli bir yol bulursunuz. Yeşil bloklar onlara ateş ettiğinizde harekete geçer ve hareketli bir platform haline gelir, bu nedenle oyuncu oyunu yeni alanlara ulaşabilir. Üzerinde kafatası bulunan bloklardan kaçınılmalıdır, çünkü onlara dokunursan patlarlar. Ancak bazen onları hızlı bir platform olarak kullanmanız gerekir. Blokların yanı sıra koşu bandı ve çok sayıda lazer var. İlk çift seviyede oyuncu farklı blokları ve işlevselliğini öğrenir. Daha sonraki düzeylerde blokların ve daha zorlu düşmanların karmaşıklığı artar.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Yeşil Savaşçı

Yeşil Savaşçı  yapboz ve atış unsurlarını bir araya getiren pikselli aksiyon platform oyunudur.

Yeşil Savaşçıda  oyuncular dört farklı yönde ateş edebilir.Yukarı, aşağı, sol ve sağ. Hareketsiz kalırsanız, cepheniz yeniden oluşur. Küçük tanklar ve robotlar gibi birçok düşman türü vardır. Bazı düşmanlar geri çekilirken diğerleri sizin için atlatılacak veya sizin için de çukur atacaktır.

Diğer engeller bazılarının üzerinize atlamak için çok büyük olduğu büyük lav alanlarındandır. Oyunun daha da benzersiz bir yönü olan bu, farklı türden fonksiyon bloklarıdır. Bazı bloklar ahşap sandıklara benzer, onlara yeterli mermi çektiğinizde patlayabilirler. Ancak diğerinin lav çukurlarının üzerinde asılı kalan kırmızı gibi işlevleri vardır. Kırmızı bir bloğa ateş ederseniz, lav çukuruna düşer, çünkü durur ve öbür tarafa doğru gitmek için güvenli bir yol bulursunuz.

Yeşil bloklar onlara ateş ettiğinizde harekete geçer ve hareketli bir platform haline gelir, bu nedenle oyuncu oyunu yeni alanlara ulaşabilir. Üzerinde kafatası bulunan bloklardan kaçınılmalıdır, çünkü onlara dokunursan patlarlar. Ancak bazen onları hızlı bir platform olarak kullanmanız gerekir. Blokların yanı sıra koşu bandı ve çok sayıda lazer var.

İlk çift seviyede oyuncu farklı blokları ve işlevselliğini öğrenir. Daha sonraki düzeylerde blokların ve daha zorlu düşmanların karmaşıklığı artar.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
.
İlgili Oyunlar