Transformers Koşusu oyunu

reklam
Transformers Koşusu
Transformers KoşusuTransformers Koşusu oyunuoyna kendinizi, transformatörünüzün savaş gücünü artırmak ve devasa mekanize bir dinozorla düelloyu kazanmak için tüm energon parçacıklarını toplamanız gereken uzay üssünün topraklarında bulacaksınız! Seçiminiz, rakiplerle savaşlarda kullanabileceğiniz 6 benzersiz yakın dövüş silahı ile sunulacak. Yolda birçok sinsi tuzaklar ve tehlikeli engeller olacak, çarpışmalar sizi yenilgiye uğratabilir. Güç bariyerini geçtikten sonra zırhınızın rengi değişecektir, bu nedenle istediğiniz renkteki taşları toplamaya devam etmek için kendinizi hızlı bir şekilde yönlendirmeniz gerekir. Aksi takdirde, biriken enerjinin bir kısmını kaybedersiniz ve boyut olarak önemli ölçüde azalırsınız. Önünüzde zorluğu giderek artacak birçok heyecan verici seviye var! Her aşamanın sonunda, patrona karşı savaşmanız gerekiyor. Skor çarpanını artırmak için ona ezici bir darbe verin ve onu maksimum mesafeye itin. Karakterinizin istatistiklerini geliştirmek için kazandığınız paraları kullanın. Sınırlı görünümlere sahip hediye sandıkları açın, çarkıfelek çevirin ve giriş yaptığınız için günlük bonuslar kazanın   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Transformers Koşusu

Transformers Koşusu oyunuoyna kendinizi, transformatörünüzün savaş gücünü artırmak ve devasa mekanize bir dinozorla düelloyu kazanmak için tüm energon parçacıklarını toplamanız gereken uzay üssünün topraklarında bulacaksınız! Seçiminiz, rakiplerle savaşlarda kullanabileceğiniz 6 benzersiz yakın dövüş silahı ile sunulacak.

Yolda birçok sinsi tuzaklar ve tehlikeli engeller olacak, çarpışmalar sizi yenilgiye uğratabilir. Güç bariyerini geçtikten sonra zırhınızın rengi değişecektir, bu nedenle istediğiniz renkteki taşları toplamaya devam etmek için kendinizi hızlı bir şekilde yönlendirmeniz gerekir. Aksi takdirde, biriken enerjinin bir kısmını kaybedersiniz ve boyut olarak önemli ölçüde azalırsınız. Önünüzde zorluğu giderek artacak birçok heyecan verici seviye var! Her aşamanın sonunda, patrona karşı savaşmanız gerekiyor. Skor çarpanını artırmak için ona ezici bir darbe verin ve onu maksimum mesafeye itin. Karakterinizin istatistiklerini geliştirmek için kazandığınız paraları kullanın. Sınırlı görünümlere sahip hediye sandıkları açın, çarkıfelek çevirin ve giriş yaptığınız için günlük bonuslar kazanın   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.