Temple Run Donmuş Gölgeler oyunu

reklam
Temple Run Donmuş Gölgeler
Temple Run Donmuş GölgelerTemple Run Donmuş Gölgeler oyunu oyna Temple Run Frozen Shadows, son zamanlarda sitemizde oynadığınız, garanti edebileceğimiz en iyi çevrimiçi 3d sonsuz koşu oyunlarından biri olacak ve bize inanmıyorsanız, tek yapmanız gereken oynamak ve görmek. kendin için öyle!  Dondurulmuş Gölgelerin Tapınak Koşusu na meydan okuyalım ve tamamlayalım! Bu oyunun ortamı bizi bu seride alışık olabileceğiniz orman ve çöl ortamlarından uzaklaştırıyor ve bunun yerine tapınaktan bir canavar tarafından kovalandığınız soğuk bir yere ulaşıyoruz. ondan kaç.   Engellere çarpmak veya düşmek, geride kalmak veya olay yerinde ölmek anlamına gelebilir, bu yüzden çok fazla olmasına izin vermemeye çalışın, eğer olursa, önceki kontrol noktasına geri dönersiniz. Bunun dışında ne kadar ileri gidebileceğinizi görmeye çalışıyorsunuz ve bu süreçte mümkün olduğunca çok altın toplayarak puanınızı artırmaya çalışıyorsunuz. Size güçlü güçlendirmeler sağlayan güçlendirmeleri etkinleştirmek için boşluk çubuğuna basın. Donmuş gölgeler dünyasında yeni maceralarınıza başlayın, tapınak koşusunu tamamlayın ve başka nelerle oynayabileceğinizi görün ve bugün web sitemizde ücretsiz olarak keyfini çıkarın!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Temple Run Donmuş Gölgeler

Temple Run Donmuş Gölgeler oyunu oyna Temple Run Frozen Shadows, son zamanlarda sitemizde oynadığınız, garanti edebileceğimiz en iyi çevrimiçi 3d sonsuz koşu oyunlarından biri olacak ve bize inanmıyorsanız, tek yapmanız gereken oynamak ve görmek. kendin için öyle! 

Dondurulmuş Gölgelerin Tapınak Koşusu na meydan okuyalım ve tamamlayalım! Bu oyunun ortamı bizi bu seride alışık olabileceğiniz orman ve çöl ortamlarından uzaklaştırıyor ve bunun yerine tapınaktan bir canavar tarafından kovalandığınız soğuk bir yere ulaşıyoruz. ondan kaç.  

Engellere çarpmak veya düşmek, geride kalmak veya olay yerinde ölmek anlamına gelebilir, bu yüzden çok fazla olmasına izin vermemeye çalışın, eğer olursa, önceki kontrol noktasına geri dönersiniz.

Bunun dışında ne kadar ileri gidebileceğinizi görmeye çalışıyorsunuz ve bu süreçte mümkün olduğunca çok altın toplayarak puanınızı artırmaya çalışıyorsunuz. Size güçlü güçlendirmeler sağlayan güçlendirmeleri etkinleştirmek için boşluk çubuğuna basın.

Donmuş gölgeler dünyasında yeni maceralarınıza başlayın, tapınak koşusunu tamamlayın ve başka nelerle oynayabileceğinizi görün ve bugün web sitemizde ücretsiz olarak keyfini çıkarın!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.