Om Nom Bounce oyunu

reklam
Om Nom Bounce Oyunu
Om Nom Bounce OyunuOm Nom Bounce Oyunu Oyna Çocuklar, Om Nom ile yeni maceralara hazır mısınız? O zaman küçük dostumuz sizi bekliyor! Bugün, tatlı düşkünü en sevdiği tatlıları aramaya hazırdır. Ancak beklenmedik bir şekilde, tatlı yemeyi de umursamayan canavarlar ortaya çıktı. Ama Om Nom ve şeker arasında kimse duramaz! Bu da tatlı bir savaş zamanı demektir! \"Om Nom Jumper\" oyununda, pençelerini tatlı dişimizin zavallı tatlılarına doğrultmuş aç canavar ordularıyla savaşacaksınız. Bir jumper ile donanmış Om Nom, düşmanlarıyla savaşmaya ve meşru tatlıları için savaşmaya hazır. Önce kareler halinde dizilmiş oyun alanı olacaksın. Bazılarının düşmanları olacak. Topu maksimum sayıda canavarı vuracak şekilde atmalısınız. Her atıştan sonra hareket edecekler. Om Nom\'a ulaşmalarına izin vermemelisiniz, aksi takdirde hasar alır. Ayrıca, atış sırasında sadece düşmanı değil, aynı zamanda ek bir topu da yakalamaya çalışın. Bu, atışınızı rakipler için daha etkili ve öldürücü hale getirecektir. Her zaferden sonra, kahramanımızı geliştirip onu yenilmez kılabileceğiniz şekerler ve çörekler kazanacaksınız!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Om Nom Bounce Oyunu

Om Nom Bounce Oyunu Oyna Çocuklar, Om Nom ile yeni maceralara hazır mısınız? O zaman küçük dostumuz sizi bekliyor! Bugün, tatlı düşkünü en sevdiği tatlıları aramaya hazırdır. Ancak beklenmedik bir şekilde, tatlı yemeyi de umursamayan canavarlar ortaya çıktı. Ama Om Nom ve şeker arasında kimse duramaz! Bu da tatlı bir savaş zamanı demektir! \"Om Nom Jumper\" oyununda, pençelerini tatlı dişimizin zavallı tatlılarına doğrultmuş aç canavar ordularıyla savaşacaksınız.

Bir jumper ile donanmış Om Nom, düşmanlarıyla savaşmaya ve meşru tatlıları için savaşmaya hazır. Önce kareler halinde dizilmiş oyun alanı olacaksın. Bazılarının düşmanları olacak. Topu maksimum sayıda canavarı vuracak şekilde atmalısınız. Her atıştan sonra hareket edecekler. Om Nom\'a ulaşmalarına izin vermemelisiniz, aksi takdirde hasar alır. Ayrıca, atış sırasında sadece düşmanı değil, aynı zamanda ek bir topu da yakalamaya çalışın. Bu, atışınızı rakipler için daha etkili ve öldürücü hale getirecektir. Her zaferden sonra, kahramanımızı geliştirip onu yenilmez kılabileceğiniz şekerler ve çörekler kazanacaksınız!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar