Noob ve Pro Challenge oyunu

reklam
Noob ve Pro Challenge
Noob ve Pro ChallengeNoob vs Pro Challenge, sabah uyandığınız ve etrafınızda bir zombi kıyametinin olduğu ve sizin bir çaylak olduğunuz bir oyun mu? Bu gerçek bir meydan okuma! Neden? Görev, Noob ve Prenses i kurtarmak ve çeşitli tuzakların yardımıyla kötü Herobrine ı trollemek olacak. Labirentten geçmeye ve zindana inmeye ve orada, tüm testleri geçtikten sonra, gizli bir portal bulmaya ve sırtında ıssız bir adaya uçacak olan ejderhayı kurtarmaya ve ardından bir jailbreak düzenlemeye hazır mısınız? Seviyelerde küçük testler yapın. Kahramanın silahlarını ve yeteneklerini kullanarak zombileri öldür. Canavarları öldürürken kahramanınızın seviyesi artar ve yeni yeteneklerin kilidi açılır. Yürümek (joystick veya WASD klavye) ve yeteneği kullanmak (klavyede 1 veya 2 veya 3 e basın veya sadece yetenek simgesine tıklayın)   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Noob ve Pro Challenge

Noob vs Pro Challenge, sabah uyandığınız ve etrafınızda bir zombi kıyametinin olduğu ve sizin bir çaylak olduğunuz bir oyun mu? Bu gerçek bir meydan okuma! Neden? Görev, Noob ve Prenses i kurtarmak ve çeşitli tuzakların yardımıyla kötü Herobrine ı trollemek olacak. Labirentten geçmeye ve zindana inmeye ve orada, tüm testleri geçtikten sonra, gizli bir portal bulmaya ve sırtında ıssız bir adaya uçacak olan ejderhayı kurtarmaya ve ardından bir jailbreak düzenlemeye hazır mısınız?

Seviyelerde küçük testler yapın. Kahramanın silahlarını ve yeteneklerini kullanarak zombileri öldür. Canavarları öldürürken kahramanınızın seviyesi artar ve yeni yeteneklerin kilidi açılır. Yürümek (joystick veya WASD klavye) ve yeteneği kullanmak (klavyede 1 veya 2 veya 3 e basın veya sadece yetenek simgesine tıklayın)   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar