Noel Baba Teslimat oyunu

reklam
Noel Baba Teslimat
Noel Baba TeslimatNoel Baba Teslimat oyunu oyna Hediyelerini teslim edebilmesi için Noel Baba nın kızağını evlere götür. Noel Baba nın peşinden koşan ve onu yavaşlatmak isteyen kardan adamlardan uzak durun. Hediyeleri teslim etmek ve tahtadan bozuk para toplamak için para kazanın ve bunları Garaj daki kızağın yeteneklerini yükseltmek için kullanın. Ana menüden veya Game Over panelindeki Yıldız simgesine tıklayarak Garaj a gidebilirsiniz. Noel ağaçlarının tepesinden kaçının ve kardan adamların Noel Baba yı yakalamasına izin vermeyin. Kalp almak sağlığınızı artıracak ve şimşekler hız patlama yeteneğini yenileyecektir. Tüm yükseltmeleri en üst düzeye çıkardığınızda, işiniz biter ve Noel Baba dışarı çıkıp dünya çapında hediyeler dağıtabilir! İpuçları: Oyunun başında kızak yükseltilmediğinde para kazanmak zordur. Bu yüzden 100 jeton kazandığınızda, kardan adamlardan kaçmayı kolaylaştıracak şekilde hızı yükseltmek en iyisidir. Kardan adamları Noel ağaçlarının tepesine çarptırarak ortadan kaldırabilirsiniz. Klavyelerde, kızağı sağa veya sola çevirmek için A ve D tuşlarını veya sol ve sağ ok tuşlarını kullanın. Hız patlaması için boşluk çubuğuna basın. Dokunmatik cihazlarda, hız artışı ve sağa ve sola dönüş için ekrandaki kontrolleri kullanın. Yeşil ok, Noel Baba nın bir sonraki hediyeyi nereye teslim etmesi gerektiğini gösterir ve bir evin üzerinde yanıp sönen altın bir küre ile tanımlanır  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Noel Baba Teslimat

Noel Baba Teslimat oyunu oyna Hediyelerini teslim edebilmesi için Noel Baba nın kızağını evlere götür. Noel Baba nın peşinden koşan ve onu yavaşlatmak isteyen kardan adamlardan uzak durun. Hediyeleri teslim etmek ve tahtadan bozuk para toplamak için para kazanın ve bunları Garaj daki kızağın yeteneklerini yükseltmek için kullanın. Ana menüden veya Game Over panelindeki Yıldız simgesine tıklayarak Garaj a gidebilirsiniz. Noel ağaçlarının tepesinden kaçının ve kardan adamların Noel Baba yı yakalamasına izin vermeyin. Kalp almak sağlığınızı artıracak ve şimşekler hız patlama yeteneğini yenileyecektir. Tüm yükseltmeleri en üst düzeye çıkardığınızda, işiniz biter ve Noel Baba dışarı çıkıp dünya çapında hediyeler dağıtabilir! İpuçları: Oyunun başında kızak yükseltilmediğinde para kazanmak zordur. Bu yüzden 100 jeton kazandığınızda, kardan adamlardan kaçmayı kolaylaştıracak şekilde hızı yükseltmek en iyisidir. Kardan adamları Noel ağaçlarının tepesine çarptırarak ortadan kaldırabilirsiniz.

Klavyelerde, kızağı sağa veya sola çevirmek için A ve D tuşlarını veya sol ve sağ ok tuşlarını kullanın. Hız patlaması için boşluk çubuğuna basın. Dokunmatik cihazlarda, hız artışı ve sağa ve sola dönüş için ekrandaki kontrolleri kullanın. Yeşil ok, Noel Baba nın bir sonraki hediyeyi nereye teslim etmesi gerektiğini gösterir ve bir evin üzerinde yanıp sönen altın bir küre ile tanımlanır  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.