Minicraft Saklı Hazine oyunu

reklam
Minicraft Saklı Hazine
Minicraft Saklı HazineMinicraft Saklı Hazine oyunu oyna Sayısız hazinenin saklandığı söylenen eski terk edilmiş bir madene gitmeniz gereken \"Minicraft: Hidden Treasures\" adlı eğlenceli bir macera oyununa hoş geldiniz! Yerel tüccar, gizemli madenin kasvetli derinliklerini keşfederken ihtiyacınız olacak yiyecek ve tüm gerekli ekipmanı sağlamaktan mutluluk duyacaktır. Ne için bekliyorsun? Kazmanızı alın ve nadir bulunan mineral yataklarını bulmak ve ceplerinizi ışıltılı elmaslarla doldurmak için kayalık kütlede ilerlemeye başlayın! Karanlık zindanların derinliklerine inmeden önce yanınıza yeterli miktarda yiyecek ve uygun ekipman almanız gerekiyor. Geçilmez karanlığı ortadan kaldıracak ve size küçük bir genel bakış sağlayacak merdivenler inşa edin ve meşaleler yerleştirin. Karakterinizin yaşamsal belirtilerini dikkatle izleyin ve açlığınızı zamanında giderin ki bu maden size bir mezar olmasın. Ayrıca dinamit kullanırken son derece dikkatli olmalısınız çünkü dinamitten güvenli bir mesafeden uzaklaşmazsanız 6 canınızdan birini kaybetme riskiniz var. Toplanan tüm kaynakları tüccara satın ve geliri çeşitli yararlı öğeler satın almak için harcayın. Oyundan çıkmadan önce evinizin ikinci katında bulunan yatağa giderek ilerlemenizi kaydetmeyi unutmayın.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Minicraft Saklı Hazine

Minicraft Saklı Hazine oyunu oyna Sayısız hazinenin saklandığı söylenen eski terk edilmiş bir madene gitmeniz gereken \"Minicraft: Hidden Treasures\" adlı eğlenceli bir macera oyununa hoş geldiniz! Yerel tüccar, gizemli madenin kasvetli derinliklerini keşfederken ihtiyacınız olacak yiyecek ve tüm gerekli ekipmanı sağlamaktan mutluluk duyacaktır. Ne için bekliyorsun? Kazmanızı alın ve nadir bulunan mineral yataklarını bulmak ve ceplerinizi ışıltılı elmaslarla doldurmak için kayalık kütlede ilerlemeye başlayın!

Karanlık zindanların derinliklerine inmeden önce yanınıza yeterli miktarda yiyecek ve uygun ekipman almanız gerekiyor. Geçilmez karanlığı ortadan kaldıracak ve size küçük bir genel bakış sağlayacak merdivenler inşa edin ve meşaleler yerleştirin. Karakterinizin yaşamsal belirtilerini dikkatle izleyin ve açlığınızı zamanında giderin ki bu maden size bir mezar olmasın. Ayrıca dinamit kullanırken son derece dikkatli olmalısınız çünkü dinamitten güvenli bir mesafeden uzaklaşmazsanız 6 canınızdan birini kaybetme riskiniz var. Toplanan tüm kaynakları tüccara satın ve geliri çeşitli yararlı öğeler satın almak için harcayın. Oyundan çıkmadan önce evinizin ikinci katında bulunan yatağa giderek ilerlemenizi kaydetmeyi unutmayın.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar