MineTap oyunu

reklam
MineTap Oyunu
MineTap OyunuMineTap Oyunu , MineTap Oyna , Minecraft evreninin hayranları için gerçek bir keşif olacak "Clicker" türünde heyecan verici tek oyunculu bir oyundur! Gizli hazineleri ve inanılmaz derecede nadir kaynakları aramak için inanılmaz bloklu dünyayı sonsuz bir şekilde keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Çarpıcı grafiklerin, atmosferik bir film müziğinin ve size birçok olumlu deneyim kazandırabilecek bağımlılık yapıcı oyunun tadını çıkarın! Başlamak için, sizi yavaş yavaş temel oyun mekanikleriyle tanıştıracak kısa bir eğitimden geçin. Efsanevi bir zanaatkar veya elmas zırh dövebilen yetenekli bir demirci olmak için çeşitli eşyaların işçiliğine dalın. Silah ve diğer faydalı şeyler yapmak için ihtiyaç duyacağınız diğer malzemeleri oluşturmak için aynı blokları birleştirmeniz gerekir. Zaman zaman zombiler, iskeletler, örümcekler, sürüngenler ve diğer birçok tehlikeli çete dahil her türlü canavar tarafından saldırıya uğrayacaksınız. Daha da fazla ek avantaj elde etmek için yok edilen köyü geri yükleyin! Gerekirse pasif gelirinizi, hasarınızı ve diğer özelliklerinizi bir süreliğine artıracak yardımcı bonusları etkinleştirebilirsiniz. Hazine sandıklarını açın, görevleri tamamlayın ve günlük giriş ödülleri kazanın   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

MineTap Oyunu

MineTap Oyunu , MineTap Oyna , Minecraft evreninin hayranları için gerçek bir keşif olacak "Clicker" türünde heyecan verici tek oyunculu bir oyundur! Gizli hazineleri ve inanılmaz derecede nadir kaynakları aramak için inanılmaz bloklu dünyayı sonsuz bir şekilde keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Çarpıcı grafiklerin, atmosferik bir film müziğinin ve size birçok olumlu deneyim kazandırabilecek bağımlılık yapıcı oyunun tadını çıkarın! Başlamak için, sizi yavaş yavaş temel oyun mekanikleriyle tanıştıracak kısa bir eğitimden geçin.

Efsanevi bir zanaatkar veya elmas zırh dövebilen yetenekli bir demirci olmak için çeşitli eşyaların işçiliğine dalın. Silah ve diğer faydalı şeyler yapmak için ihtiyaç duyacağınız diğer malzemeleri oluşturmak için aynı blokları birleştirmeniz gerekir. Zaman zaman zombiler, iskeletler, örümcekler, sürüngenler ve diğer birçok tehlikeli çete dahil her türlü canavar tarafından saldırıya uğrayacaksınız. Daha da fazla ek avantaj elde etmek için yok edilen köyü geri yükleyin! Gerekirse pasif gelirinizi, hasarınızı ve diğer özelliklerinizi bir süreliğine artıracak yardımcı bonusları etkinleştirebilirsiniz. Hazine sandıklarını açın, görevleri tamamlayın ve günlük giriş ödülleri kazanın   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar