Karpuz Koşusu 3D oyunu

reklam
Karpuz Koşusu 3D
Karpuz Koşusu 3DKarpuz Koşusu 3D oyunu oya 1. Oyuncular oyunda karpuz tuğlaları taşımalı, su üzerinde bir kısayol bulmalı, bir köprü inşa etmeli ve rakiplerini geçmeli. Oyunun çok kişi tarafından oynanması gerekiyor 2. Tabii ki arkadaşı olmayan oyuncular da oyundaki oyun yöntemlerini eşleştirebilirler. Genel olarak, oyunun oynanış şekli daha mutlu 3. Oyunda oyuncuların karpuz tuğlaları taşıması, bir kısayol bulması, rakiplerini geçmek için bir köprü inşa etmesi gerekiyor ve oyunda bir sahne ve silah kombinasyonu var. 1. Daha fazla oyun görevini tamamlayarak daha havalı ve muhteşem karpuz kıyafetlerinin kilidini açabilirsiniz 2. Oyunda oyuncular zengin hayal güçlerini tam anlamıyla kullanabilir ve sürekli kayak toplayabilir 3. Tüm karakterlerin farklı stilleri vardır. Onlara uygun kıyafetleri seçin   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Karpuz Koşusu 3D

Karpuz Koşusu 3D oyunu oya 1. Oyuncular oyunda karpuz tuğlaları taşımalı, su üzerinde bir kısayol bulmalı, bir köprü inşa etmeli ve rakiplerini geçmeli. Oyunun çok kişi tarafından oynanması gerekiyor 2. Tabii ki arkadaşı olmayan oyuncular da oyundaki oyun yöntemlerini eşleştirebilirler. Genel olarak, oyunun oynanış şekli daha mutlu 3. Oyunda oyuncuların karpuz tuğlaları taşıması, bir kısayol bulması, rakiplerini geçmek için bir köprü inşa etmesi gerekiyor ve oyunda bir sahne ve silah kombinasyonu var.

1. Daha fazla oyun görevini tamamlayarak daha havalı ve muhteşem karpuz kıyafetlerinin kilidini açabilirsiniz 2. Oyunda oyuncular zengin hayal güçlerini tam anlamıyla kullanabilir ve sürekli kayak toplayabilir 3. Tüm karakterlerin farklı stilleri vardır. Onlara uygun kıyafetleri seçin   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.