İtfaiyeci oyunu

reklam
İtfaiyeci Oyunu
İtfaiyeci Oyunuİtfaiyeci Oyunu oyna Profesyonel bir kurtarıcı rolünü oynamanız ve yangınları olabildiğince çabuk söndürmeniz gereken \"City Fireman\" adlı inanılmaz derecede heyecan verici bir simülatörde sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz! Şehrinizde, çoğu ne yazık ki güvenlik önlemlerine uymayan yerel sakinlerin evlerinde ani yangınların neden olduğu acil durumlar sürekli meydana geliyor. Bu nedenle, artık yalnızca altyapının güvenliği için değil, aynı zamanda ateşli bir tuzağa düşen onlarca insanın hayatı için de sorumluluk sizin omuzlarınızda! Bir yardım çağrısı alır almaz koruyucu giysinizi giyin ve gideceğiniz yere gidin. Bir ev gazı patlamasının sonuçlarıyla başa çıkmak için yangın söndürücünüzü kullanın. Suyunuz biterse, tankı sıvıyla doldurmak için en yakın musluğa gidin. Görevlerin başarıyla tamamlanması için, karakterinizin özelliklerini geliştirmeye harcanabilecek para kazanacaksınız. Tüm iş hacmiyle tek başına başa çıkmak son derece sorunlu olacaktır, bu nedenle sorumluluklarınızın bir kısmını onlara kaydırmak için ek çalışanlar işe alın. Daha fazla yeni bölgenin kilidini açın ve bir süreliğine hareket hızınızı ve oksijen kaynağınızı artırmanıza izin veren çeşitli yardımcı bonusları etkinleştirin. İtfaiye aracınızla farklı yerleşim yerlerine seyahat edin ve deponuzu geliştirin!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

İtfaiyeci Oyunu

İtfaiyeci Oyunu oyna Profesyonel bir kurtarıcı rolünü oynamanız ve yangınları olabildiğince çabuk söndürmeniz gereken \"City Fireman\" adlı inanılmaz derecede heyecan verici bir simülatörde sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz! Şehrinizde, çoğu ne yazık ki güvenlik önlemlerine uymayan yerel sakinlerin evlerinde ani yangınların neden olduğu acil durumlar sürekli meydana geliyor. Bu nedenle, artık yalnızca altyapının güvenliği için değil, aynı zamanda ateşli bir tuzağa düşen onlarca insanın hayatı için de sorumluluk sizin omuzlarınızda!

Bir yardım çağrısı alır almaz koruyucu giysinizi giyin ve gideceğiniz yere gidin. Bir ev gazı patlamasının sonuçlarıyla başa çıkmak için yangın söndürücünüzü kullanın. Suyunuz biterse, tankı sıvıyla doldurmak için en yakın musluğa gidin. Görevlerin başarıyla tamamlanması için, karakterinizin özelliklerini geliştirmeye harcanabilecek para kazanacaksınız. Tüm iş hacmiyle tek başına başa çıkmak son derece sorunlu olacaktır, bu nedenle sorumluluklarınızın bir kısmını onlara kaydırmak için ek çalışanlar işe alın. Daha fazla yeni bölgenin kilidini açın ve bir süreliğine hareket hızınızı ve oksijen kaynağınızı artırmanıza izin veren çeşitli yardımcı bonusları etkinleştirin. İtfaiye aracınızla farklı yerleşim yerlerine seyahat edin ve deponuzu geliştirin!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar