Çiftlik Eğlencesi oyunu

reklam
Çiftlik Eğlencesi
Çiftlik EğlencesiÇiftlik Eğlencesi oyunu oyna Farm Fun ilginç ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Bu sadece bir yapbozdan daha fazlası - sizi başka bir seviyeye taşıyacak eğlenceli bir taş oyunu deneyimi! Farm Fun NASIL OYNANIR: ▶ Farm Fun\'daki ana hedef, tüm hayvanları çiftliğin otlağından çıkarmak ve serbest bırakmaktır. ▶ Yolunuzda farklı engeller olacak: çalılar, variller, çitler. Bununla başa çıkmak için doğru taktikleri seçmelisin! ▶ Hayvanlar hem geri hem de ileri hareket edebilirler. ▶ Bir çift oluşturmak için aynı hayvanları eşleştirin. NEDEN Farm Fun OYNAYALIM? ▶ Stresinizi ALIN. ▶ Her seferinde daha da zorlaşan ve geçilmesi beceri ve eleştirel düşünmeyi gerektiren SEVİYELER.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Çiftlik Eğlencesi

Çiftlik Eğlencesi oyunu oyna Farm Fun ilginç ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Bu sadece bir yapbozdan daha fazlası - sizi başka bir seviyeye taşıyacak eğlenceli bir taş oyunu deneyimi!

Farm Fun NASIL OYNANIR:

▶ Farm Fun\'daki ana hedef, tüm hayvanları çiftliğin otlağından çıkarmak ve serbest bırakmaktır.

▶ Yolunuzda farklı engeller olacak: çalılar, variller, çitler. Bununla başa çıkmak için doğru taktikleri seçmelisin!

▶ Hayvanlar hem geri hem de ileri hareket edebilirler.

▶ Bir çift oluşturmak için aynı hayvanları eşleştirin. NEDEN Farm Fun OYNAYALIM?

▶ Stresinizi ALIN.

▶ Her seferinde daha da zorlaşan ve geçilmesi beceri ve eleştirel düşünmeyi gerektiren SEVİYELER.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar