Traktör Simülatörü 2022 oyunu

reklam
Traktör Simülatörü 2022
Traktör Simülatörü 2022Tarım kariyerinize sebze çiftliğindeki bu traktör simülatöründe başlayın. Çiftçinin çiftlik üzerindeki kontrolünü elinize alın ve hasat hayallerinizi gerçekleştirmek için tarladaki tarım işlerini yapın. Oyun, Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Kuhn, Amazone ve Krone dahil olmak üzere gerçek tarım üreticilerinin ekipmanlarına otantik bir şekilde modellenen, kontrol edilecek tarım makinelerinin iki katı sayısını sağlar. Özellikleri: Yeni son derece ayrıntılı 3D grafikler ve basit bir kullanıcı arayüzü, oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyor WiFi ve bluetooth için yeni yerel çok oyunculu modda açık bir dünyada bir arkadaşınızla oynayın   Buğday, kanola veya mısır ekin ve dinamik bir pazarda satmak Çimleri kesin ve ineklerinizi beslemek için saman balyaları oluşturmak için sarın, sonra en büyük teklif sahibinin sütünü satın.   Biyogaz tesisinde çim veya saman satarak para kazanın Çalışmanızda size yardımcı olacak asistanları işe alın. Yeni çiftlik traktör simülatöründe başarı! 2.14/5 7

Oyunu OYNA

Traktör Simülatörü 2022

Tarım kariyerinize sebze çiftliğindeki bu traktör simülatöründe başlayın. Çiftçinin çiftlik üzerindeki kontrolünü elinize alın ve hasat hayallerinizi gerçekleştirmek için tarladaki tarım işlerini yapın.

Oyun, Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Kuhn, Amazone ve Krone dahil olmak üzere gerçek tarım üreticilerinin ekipmanlarına otantik bir şekilde modellenen, kontrol edilecek tarım makinelerinin iki katı sayısını sağlar.

Özellikleri:

  • Yeni son derece ayrıntılı 3D grafikler ve basit bir kullanıcı arayüzü, oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyor
  • WiFi ve bluetooth için yeni yerel çok oyunculu modda açık bir dünyada bir arkadaşınızla oynayın
  •   Buğday, kanola veya mısır ekin ve dinamik bir pazarda satmak
  • Çimleri kesin ve ineklerinizi beslemek için saman balyaları oluşturmak için sarın, sonra en büyük teklif sahibinin sütünü satın.
  •   Biyogaz tesisinde çim veya saman satarak para kazanın
  • Çalışmanızda size yardımcı olacak asistanları işe alın.

Yeni çiftlik traktör simülatöründe başarı!