Traffic Racer Pro Online oyunu

reklam
Traffic Racer Pro Online
Traffic Racer Pro OnlineTraffic Racer Pro Online oyunu oyna size en iyi yarış deneyimini sunar. Sonsuz parçalarla eğlenin. Farklı zorluk türleri vardır. Tek yönlü yol, iki yol, saatli saldırı mücadelesi ve hız bombası seçebilirsiniz. Sürüş sırasında para kazanın. Aracınız için araba renginden daha iyi lastiklere, dişlilere, tekerleklere ve havalı eklentilere yükseltmek için kullanın. Ayrıca yeni arabalar satın alabilirsiniz. Oyun çok gerçekçi fiziğe sahip. Kovalamanın heyecanını yaşayın. Kontroller: Hareket etmek için AD veya sol sağ ok tuşları W veya sürmek için yukarı ok veya fren yapmak için S veya aşağı ok El freni için boşluk C Kamera görünümünü değiştirmek için Escape veya Sekme oyunu duraklatmak için   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Traffic Racer Pro Online

Traffic Racer Pro Online oyunu oyna size en iyi yarış deneyimini sunar. Sonsuz parçalarla eğlenin. Farklı zorluk türleri vardır. Tek yönlü yol, iki yol, saatli saldırı mücadelesi ve hız bombası seçebilirsiniz. Sürüş sırasında para kazanın. Aracınız için araba renginden daha iyi lastiklere, dişlilere, tekerleklere ve havalı eklentilere yükseltmek için kullanın. Ayrıca yeni arabalar satın alabilirsiniz. Oyun çok gerçekçi fiziğe sahip. Kovalamanın heyecanını yaşayın.

Kontroller: Hareket etmek için AD veya sol sağ ok tuşları W veya sürmek için yukarı ok veya fren yapmak için S veya aşağı ok El freni için boşluk C Kamera görünümünü değiştirmek için Escape veya Sekme oyunu duraklatmak için   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar