Süratli Yarışçı oyunu

reklam
Süratli Yarışçı
Süratli YarışçıSüratli Yarışçı, çeşitli araçlarını kontrol edebileceğiniz ve bazı güzel 3D parçalarda sürüklenebileceğiniz, hızlı tempolu bir sürükleyici tarayıcı oyunudur. Güçlü GT Tsunami otomobiliyle başlıyorsunuz ve ilerledikçe ve puan kazanırsanız, çok çeşitli süper hızlı ve çevik spor otomobillerinin kilidini açabilirsiniz. Sürüklenmek bu oyunun önemli bir unsurudur - başarıyla sürüklerseniz puan kazanırsınız. Uzun sürdüğünüzde puan kazanırsanız o kadar çok puan kazanırsınız - taraflara çarparsanız veya engelleri kaybederseniz puan kaybedersiniz. Muhteşem sürüklenmeleri çekmek için bir hız ve beceri kombinasyonu kullanın ve inanılmaz puanlar kazanın. Parça zorludur ve gelişen bir metropolisin karla örtülü bir vadisinde yarışabilirsiniz. Kaç araç kilidini açabilirsin? Sürüklenmeyi ve bazı canavar puanlarından vazgeçmeyi becerebilir misin -a--w--s--d--space- tuşları ile oynanır. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 4.29/5 7

Oyunu OYNA

Süratli Yarışçı

Süratli Yarışçı, çeşitli araçlarını kontrol edebileceğiniz ve bazı güzel 3D parçalarda sürüklenebileceğiniz, hızlı tempolu bir sürükleyici tarayıcı oyunudur. Güçlü GT Tsunami otomobiliyle başlıyorsunuz ve ilerledikçe ve puan kazanırsanız, çok çeşitli süper hızlı ve çevik spor otomobillerinin kilidini açabilirsiniz. Sürüklenmek bu oyunun önemli bir unsurudur - başarıyla sürüklerseniz puan kazanırsınız. Uzun sürdüğünüzde puan kazanırsanız o kadar çok puan kazanırsınız - taraflara çarparsanız veya engelleri kaybederseniz puan kaybedersiniz.

Muhteşem sürüklenmeleri çekmek için bir hız ve beceri kombinasyonu kullanın ve inanılmaz puanlar kazanın. Parça zorludur ve gelişen bir metropolisin karla örtülü bir vadisinde yarışabilirsiniz. Kaç araç kilidini açabilirsin? Sürüklenmeyi ve bazı canavar puanlarından vazgeçmeyi becerebilir misin AWSD tuşları ile oynanır. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar