Mega Şehir Yarışı oyunu

reklam
Mega Şehir Yarışı
Mega Şehir YarışıMega City Racing oyunu ile güçlü yarış arabaları, detaylı modifikasyon seçenekleri ve birbirinden zor zorlu yarışlar sizi bekliyor! Oyunda Racing, Challenge ve Free Drive olarak bulabileceğiniz üç oyun modu bulunuyor. Tüm bu oyun modlarını tek oyunculu veya iki oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Tekli oynuyorsanız: Taşı: "W, A, S, D" veya "OK TUŞLARI" NOS: "F" Geriye bakın: "T" Aracın konumunu düzeltin: "R" El freni: "SPACE" İki oyuncuyla oynuyorsanız: Oyuncu 1 : Hareket: "W, A, S, D" NOS: "F" Geriye bak: "T" Aracın konumunu sabitle: "R" El freni: "UZAY" Oyuncu 2: Hareket: "OK TUŞLARI" NOS: "K" Bak geri: "L" Aracın konumunu düzelt: "O" El freni: "SAĞ-SHIFT"   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 3

Oyunu OYNA

Mega Şehir Yarışı

Mega City Racing oyunu ile güçlü yarış arabaları, detaylı modifikasyon seçenekleri ve birbirinden zor zorlu yarışlar sizi bekliyor! Oyunda Racing, Challenge ve Free Drive olarak bulabileceğiniz üç oyun modu bulunuyor. Tüm bu oyun modlarını tek oyunculu veya iki oyunculu olarak oynayabilirsiniz.

Tekli oynuyorsanız: Taşı: "W, A, S, D" veya "OK TUŞLARI" NOS: "F" Geriye bakın: "T" Aracın konumunu düzeltin: "R" El freni: "SPACE" İki oyuncuyla oynuyorsanız: Oyuncu 1 : Hareket: "W, A, S, D" NOS: "F" Geriye bak: "T" Aracın konumunu sabitle: "R" El freni: "UZAY" Oyuncu 2: Hareket: "OK TUŞLARI" NOS: "K" Bak geri: "L" Aracın konumunu düzelt: "O" El freni: "SAĞ-SHIFT"

  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
.
İlgili Oyunlar