Çılgın Araba Yarışı oyunu

reklam
3D Çılgın Araba Yarışı
Çılgın Araba YarışıÇılgın Araba Yarışı oyunu oyna,Çılgın Otomobil 2 orijinal 3D dublör sürüş oyunu Crazy Stunt Cars için mükemmel bir oyunun devamıdır . Bu ikinci taksitte, yeni bir açık dünyayı ve gelişmiş grafiklerle ve daha geniş caddeler, yollar ve kıvrımlar ve dönüşler ile geniş şehir manzarası keşfedebilirsiniz. Her zamanki gibi, kalp içeriğinize gidebilir ve çeşitli güzel ve güçlü spor otomobillerde gerçek anlamda epik stunt lar gerçekleştirebilirsiniz. Daha geniş bir otomobil yelpazesi sürdürebilir ve kontroller ile kullanım da iyileştirildi. Bu harika dublör oyununda vahşi tarafın ortaya çıkmasına izin verin ve çekişin ne kadar başarılı olduğunu görün oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -a--w--s--d--space-  tuşları ile oynanır. 5/5 1

Oyunu OYNA

Çılgın Araba Yarışı

Çılgın Araba Yarışı oyunu oyna,Çılgın Otomobil 2 orijinal 3D dublör sürüş oyunu Crazy Stunt Cars için mükemmel bir oyunun devamıdır . Bu ikinci taksitte, yeni bir açık dünyayı ve gelişmiş grafiklerle ve daha geniş caddeler, yollar ve kıvrımlar ve dönüşler ile geniş şehir manzarası keşfedebilirsiniz.

Her zamanki gibi, kalp içeriğinize gidebilir ve çeşitli güzel ve güçlü spor otomobillerde gerçek anlamda epik stunt lar gerçekleştirebilirsiniz. Daha geniş bir otomobil yelpazesi sürdürebilir ve kontroller ile kullanım da iyileştirildi. Bu harika dublör oyununda vahşi tarafın ortaya çıkmasına izin verin ve çekişin ne kadar başarılı olduğunu görün oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

AWSD  tuşları ile oynanır.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar